نرم‌افزارهای عملیات معدنکاری

طیف گسترده‌ای از نرم‌افزارهای عملیاتی Datamine، جامع‌ترین مجموعه محصولات کاربردی و کارآمد را برای نیازهای خاص شما تضمین می‌کند. از تخصیص شیفت دیجیتال، حفاری و انفجار هر دو روش استخراج روباز و زیرزمینی، تا کنترل حیاتی کانسنگ و رقت آن، Datamine شامل بهترین و پیشرفته‌ترین مجموعه راه‌حل‌ها برای نیازهای عملیاتی شماست.

STUDIO SURVEY

Studio Survey

نقشه‌برداری معدن

Studio Survey یک راه حل نرم‌افزاری است که منحصراً برای نیازهای نقشه‌برداران معادن طراحی شده است. این یک ماژول در داخل یک نرم‌افزار پیچیده نیست، بلکه خودش یک محصول اختصاصی است که پردازش فعالیت‌های روزانه نقشه‌برداری در عملیات استخراج هر نوع محصولی را ساده‌سازی می‌کند و به کارایی آن می‌افزاید.

فتوگرامتری داخلی

گرفتن عکس از هواپیمای بدون سرنشین و ایجاد قاب سیمی بافت‌دار و ابرهای نقطه‌ای. کاهش محصولات مورد نیاز در عملیات شما.

گزارش اختصاصی

عملکرد گزارش خودکار برای استخراج، انطباق، انبارها، انفجار و ذخایر انفجاری.

پردازش دسته‌ای

به شما امکان می‌دهد زمان کمتری را جلوی رایانه شخصی خود بگذرانید.  

Solution Desktop Mockups 9
Solution Desktop Mockups 8
DATABLAST

DataBlast

حفاری و آتشکاری معادن روباز

این نرم‌افزار یک سیستم چند کاربره است که کل فرآیند حفاری و انفجار را از طراحی تا عملیات میدانی پوشش می‌دهد. قابلیت انتقال الکترونیکی داده‌ها، پاسخ به تغییرات در لحظه، و ایجاد گزارش‌های اصلاحی از دیگر ویژگی‌های آن می‌باشد. روندها را شناسایی کرده و عملکرد انفجار را با گذشت زمان بهبود ببخشید.
حفاری و انفجار متمرکز شده است

محیط طراحی با تمرکز بر جریان کاری حفاری و انفجار. با قابلیت‌های چندگانه ورودی داده DataBlast که برای تسریع مدیریت داده طراحی شده است، عملیات خود را مدیریت کنید.

افزایش کارایی

با تجمیع داده‌های حفاری و انفجار، کارایی عملیاتی را به طور چشمگیری افزایش دهید. بر اساس آخرین داده‌ها، به راحتی حفره‌ها را دوباره ایجاد کنید، طرح‌های سفارشی و چک لیست‌ها را چاپ کنید.

به راحتی داده‌ها را ثبت کنید

BlastPad یک برنامه تبلت کاملاً یکپارچه، امکان ثبت آسان داده‌های QA/QC و شارژ را فراهم می‌کند.

همگام‌سازی خودکار

الزامات شارژ به طور خودکار با داده‌های حفاری و QA/QC به روز می‌شوند و سطوح فوق‌العاده‌ای از دقت را برای طرح‌های شارژ ارائه می‌دهند.

DATAMINE ORDO

Datamine Ordo

برنامه‌ریزی استقرار شیفت

تغییر نسل بعدی برنامه‌ریزی استقرار برای استخراج هوشمند

با انجام آماده‌سازی‌های لازم یرای اختصاص خدمه، تجهیزات و محل کار به صورت دیجیتال، زمان تبدیل برنامه‌ریزی شیفت خود را نصف کنید. به سادگی با استفاده از رایانه رومیزی، تخته سفید هوشمند یا یک تبلت درگ و دراپ کنید. شیفت قبلی به راحتی می‌تواند در نرم‌افزار جابجا شود تا بلافاصله مثل یک نقطه شروع برای سرپرست جدید باشد تا از آن به عنوان مبنای شروع کار استفاده کند. Datamine Ordo برنامه‌ریزی شیفت را بسیار ساده می‌کند و به طور خودکار یک رکورد دیجیتالی از تمام برنامه‌های شیفت را برای تجزیه و تحلیل و گزارش‌گیری در آینده حفظ می‌کند.

ORDO® با هدایت تعاملات برنامه‌ریزی پیچیده را تسهیل می‌کند، سرپرستان را تشویق می‌کند تا نتایج برنامه‌ریزی بهتری را توسعه دهند و نیروی کار را از طریق تجسم برنامه درگیر کند.

ORDO® که برای سفارشی‌سازی واقعی عملکرد، نام‌گذاری و گردش کار تعریف شده توسط کاربر ساخته شده است، می‌تواند از تغییر برنامه‌های برنامه‌ریزی در بسیاری از صنایع پشتیبانی کند.

بهتر برنامه‌ریزی کنید

ORDO® یک ابزار قوی است که برنامه‌ریزی شیفت را – بدون توجه به عوامل خارجی – تثبیت و از بین می‌برد. ORDO® کیفیت و دید بهبود یافته طرح را نیز فراهم می‌کند
تعامل یکپارچه نیروی کار با برنامه‌ها.

افزایش بهره‌وری

در حالی که ORDO به سرپرستان انگیزه می‌دهد تا بر روی دریافت بهترین طرح شیفت تمرکز کنند، نه هر طرح شیفتی، بلکه نتایج انطباق مقرراتی را نیز به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهد.

 

صرفه‌جویی در زمان

تمام برنامه‌های شیفت و تخصیص وظایف را برای بازیابی در هر زمان برای تجزیه و تحلیل و گزارش دیجیتالی کنید.

فرهنگ ایمنی

ORDO® تضمین می‌کند که همه وظایف برنامه‌ریزی، منابع و به طور مداوم ارتباط برقرار می‌کنند، و اطمینان می‌دهد که نیروی کار به وضوح الزامات کار را درک می‌کند. شفافیت طرح به نیروی کار اجازه می‌دهد تا بازخوردی را ارائه دهد که سرپرستان می‌توانند به راحتی آن را در برنامه در زمان واقعی وارد کنند. ORDO® با ارائه یکپارچگی در مورد برنامه ریزی شیفت و استقرار، به تعریف و بیان «شیوه انجام کارها در اینجا» کمک می‌کند.

Ordo
Production accounting solution
Production Accounting

Production Accounting

اعدادی که می‌توان به آن اعتماد کرد

راه حل کامل حسابداری متالورژی

حسابداری تولید یک راه‌حل حسابداری متالورژی کامل را ارائه می‌دهد که برای عملیات معدن، فرآوری مواد معدنی، ذوب و پالایش طراحی شده است. حسابداری تولید چالش‌های کلیدی حسابداری تولید را با ارائه محاسبات ورود داده‌ها، و تأییدیه‌های کاملاً قابل حسابرسی برطرف می‌کند. این قابلیت یکپارچه‌سازی کامل برای تولید داده‌های از منابع مختلف را ارائه می‌دهد. همچنین انعطاف‌پذیری برای پاسخگویی به نیازهای مختلف سایت و کسب و کار را فراهم می‌کند، در حالی که یک شرکت را قادر می‌سازد از یک راه حل واحد در سراسر عملیات خود استفاده کند

یکپارچه‌سازی داده‌ها

صرفه‌جویی در زمان و به حداقل رساندن خطاها از فرآیندهای ورود دستی داده‌ها با قابلیت یکپارچه سازی کامل با منابع داده مانند CCLAS و تاریخ نگاران داده.  

قابلیت ممیزی کامل

قابلیت ممیزی کامل داده‌های وارد شده و تغییر یافته توسط کاربر و همچنین و عمیق محاسبه ردیابی ردیابی تایید داده‌ها.

فرآیند مجوز قابل تنظیم

فرآیند مجوز قابل تنظیم برای اطمینان از تأیید داده‌ها قبل از انتشار برای گزارش.

Amine

Amine

نقشه‌برداری زیرزمینی

Amine ابزاری مناسب برای همه نقشه‌برداران معادن زیرزمینی است. این شامل یک مجموعه جامع از ابزارهای نقشه‌برداری زیرزمینی شامل عملکرد متعادل کردن لیزر، برش CMS خودکار و خلاصه گزارش ماهانه زیرزمینی است. در حالی که این نرم‌افزار فرآیند گزارش‌دهی EOM را به صورت کارآمدتر و با صرفه‌جویی در وقت را فراهم می‌کند، فعالیت‌های روزانه نقشه‌برداری را نیز ساده می‌کند. علاوه بر اینکه Amine می‌تواند گردش کار خودکار متناسب با فرایندها و نیازهای فعلی شرکت شما را فراهم کند، با قابلیت یکپارچه سازی آن، کاملاً قابل تنظیم برای هر فرد می‌باشد.

مدیریت یکپارچه داده‌ها

حفظ ساختار داده و امنیت

گزارش اختصاصی EOM

فرآیند اختصاصی برای تکمیل گزارش پایانی ماه شما.

انطباق را هدایت کنید

انطباق خود را با طراحی با برش برش بیش از حد و زیر شکن نظارت کنید.

Amine
Aegis Analyser North Mine Sequence Colourised 1
Amine

Aegis

حفاری و انفجار در معادن زیرزمینی

Aegis نسل بعدی نرم‌افزارهای انفجار زیرزمینی است که با طراحی حفاری و زیرزمینی را به صورت خودکار انجام می‌دهد. این سیستم به کاربران امکان می‌دهد تا به سرعت سناریوهای مختلف را مقایسه کرده و طرح‌های حلقه ای، طرح‌های شارژ و شیت‌های طراحی انفجار را به صورت کاغذی، یا مستقیماً برای دستگاه‌های حفاری سازگار با استفاده از IREDES تولید کنند. Aegis حتی طرح حلقه‌ای و شارژ را برای دستیابی به خردایش مطلوب و کاهش هزینه‌ها بهینه می‌کند. Aegis Analyzer ویژگی‌های اضافی دیگری از جمله ماژول شبیه‌سازی شکست پیشگام را برای تعریف بهتر پارامترهای طراحی بهینه ارائه می‌دهد.

ORE CONTROLLER

Ore Controller

کنترل کننده کانسنگ و اختلاط

Ore Controller یک سیستم هوشمند کنترل کانسنگ است که به طور یکپارچه در عملیات و فرآیندهای موجود در معدن شما قرار می‌گیرد. صرف نظر از محصولاتی که در حال استخراج هستید، ارزش هر بار کانسنگ بارگیری شده می‌تواند به 10000 دلار برسد. بسیار مهم است که هر دامپتراک برای به حداکثر رساندن بازیابی و به حداقل رساندن اختلاط سنگ معدن با باطله، به مکان مناسب برود. سیستم کنترل عیار شما آخرین فرصت را برای تصمیم‌گیری درست در مورد ماده بارگیری شده فراهم می‌کند.

با استفاده از یک پایگاه داده مرکزی و گردش کار قابل تنظیم، Ore Controller وظایف کنترل درجه را به فعالیت‌های کاملاً تعریف شده تقسیم می‌کند و هر کاربر را در کار روزانه خود راهنمایی می‌کند. Ore Controller که به صورت مستقل یا در ترکیب با سیستم نظارت بر حرکت انفجار پیاده‌سازی شده است، می‌تواند سالانه ده‌ها میلیون دلار به درآمد معدن شما تحویل دهد

افزایش کارایی کنترل سنگ معدن

گردش کار از پیش تعریف شده در یک پلتفرم جامع و کاربرپسند که کاربران را در جریان کارشان راهنمایی می‌کند.

 

قابلیت چند کاربره

به چندین کاربر اجازه دهید تا در کارهای کنترل درجه روزانه با یکدیگر همکاری کنند و از افزایش دو برابری بالقوه کارها جلوگیری کنید.

 

حکمرانی استاندارد

جریان‌های کاری تعریف شده و استاندارد تضمین می‌کند که روش‌های کنترل درجه بدون توجه به کاربر به همان روش انجام می‌شود.

Ore Controller
SIMS
SIMS

SIMS

برنامه‌ریزی و گزارش تولید کوتاه مدت

SIMS یک سیستم متمرکز داده و گزارش هوشمند است که نیاز به نگاشت‌های کاغذ را از بین می‌برد. با داشتن یک بانک اطلاعاتی امن که به طور خاص برای نیازهای صنعت معدن پیکربندی شده است، به شما این امکان را می‌دهد که اطلاعات را جمع آوری کنید، گزارش‌های دقیق در لحظه تهیه کنید و تمام اطلاعات تولید معدن را متمرکز کنید.

سیستم متمرکز داده و گزارش

یک سیستم ثبت و گزارش متمرکز داده منحصر به فرد که به طور خاص برای نیازهای صنعت معدن طراحی شده است.

 

به اشتراک‌گذاری یکپارچه داده‌ها

افزایش کارایی تیم با به اشتراک گذاری یکپارچه داده‌ها بین تمام بخش‌ها.

 

مسیرهای کاغذی را از بین ببرید

همه بخش‌ها می‌توانند به راحتی اطلاعات را بدون نیاز به لاگ‌های کاغذی جمع‌آوری کنند تا گزارش‌های لحظه‌ای دقیق تهیه کنند

CCLAS LABORATORY

CCLAS

سیستم مدیریت اطلاعات آزمایشگاهی

نتایج با کیفیتی که می‌توانید به آنها اعتماد کنید

CCLAS به آزمایشگاه‌ها کمک می‌کند نمونه‌ها و داده‌های خود را با ثبت خودکار نمونه‌ها، چاپ برچسب‌های بارکد، گرفتن وزن از ترازوها، ادغام با ابزار، انجام محاسبات خودکار، ایجاد گزارش‌ها و فاکتورها و یکپارچه‌سازی با سیستم‌های خارجی، به طور کارآمدتر انجام دهند. در حالی که دارای قابلیت ممیزی کامل در سراسر سیستم است.

ثبت خودکار نمونه

امکان ثبت خودکار نمونه‌های تولیدی همراه با چاپ برچسب‌های بارکد. 

 

ادغام ابزار و تعادل

ادغام دو طرفه با ابزار، زمان تلف شده را که تکنسین‌های شما صرف انتقال دستی داده‌ها می‌کنند به حداقل می‌رساند.

 

مدیریت QA/QC

 گزارش خودکار عملکرد QC، به شیمیدانان شما کمک می‌کند در زمان صرفه‌جویی کنند. 

قابلیت همکاری گسترده

ادغام با فعلی Datamine نرم افزار همراه با سیستم‌های رباتیک و سیستم‌های کارخانه استاندارد صنعتی و ERP ها

 
خدمات مشاوره آزمایشگاهی

هدف ما حمایت از شرکت شما برای بهبود کیفیت تجزیه و تحلیل شما، افزایش بهره وری و کاهش هزینه‌های آزمایشگاه شما است.

خدمات مشاوره و مشاوره آزمایشگاهی Datamine عبارتند از:

  • ممیزی‌های آزمایشگاهی
  • مشاوره در مورد ساخت آزمایشگاه جدید
  • به راه‌اندازی ابزارهای جدید کمک کنید
  • بررسی مراحل آزمایشگاهی
CCLAS
WipFrag Tablet Photo Colourised 1

WipFrag

تجزیه و تحلیل خردایش

یک نرم‌افزار چند منظوره برای تجزیه و تحلیل خردایش می‌باشد. – می‌توان از WipFrag درست در نوک انگشتان روی دسکتاپ، تلفن هوشمند یا تبلت استفاده کرد. این نرم‌افزار تمام ابزارهایی که برای جمع آوری داده‌های قدیمی، ایجاد یک خط مشی آماری و پیگیری تغییرات ظریف در کل روند بهینه‌سازی نیاز دارید را در خود دارد، بنابراین می‌توانید به جای تئوری بر اساس واقعیت تصمیم‌گیری کنید. به سادگی با دستگاه خود عکاسی کنید تا داده‌های خردایش را جمع آوری کند و سپس به شما این امکان را می‌دهد تا از فاصله‌ای امن تصمیمات فوری و دقیق بگیرید.

deems image

DEEMS

مدیریت انتشار گازهای موتورهای دیزلی

DEEMS ابزارهای نگهداری و تشخیصی مبتنی بر شرایط را برای مدیریت انتشار و عملکرد موتور دیزلی ادغام می‌کند. قلب سیستم پروتکل‌های اندازه‌گیری و آزمایش میزان انتشار است. این نرم‌افزار ترکیبی از روند سیستم نگهداری پیشگیرانه موتور “six-system” است که زیر سیستم‌های حیاتی موتور دیزلی را در بر می‌گیرد.

VentSim

VentSim

طراحی و شبیه‌سازی سیستم تهویه

Ventsim برای کمک به طراحی بصری، بهبود و بهینه‌سازی سیستم‌های تهویه معادن زیرزمینی، در ابتدا در سال 1993 برای عملیات استخراج معدن معرفی شد. نرم‌افزار تهویه جدید Ventsim در سال 2009 منتشر شد و یک محیط شبیه‌سازی سه‌بعدی گرافیکی قدرتمند و پویا را ارائه می‌دهد. این نسخه به طور مداوم بهبود یافته است و نتیجه‌ی آن در نسخه 5 که بسیار پیشرفته است منتشر شده است.

PumpSim Image Colourised 1

Pumpsim

طراحی شبکه لوله‌کشی

Pumpsim توسط همان تیم توسعه دهنده نرم‌افزار Ventsim 3D Mine Ventilation Simulation ساخته شده است. این نرم‌افزار با هدف برطرف کردن مشکل رایج طراحی ضعیف شبکه آب در معدن، ساختمان و سایر محیط های صنعتی که اغلب منجر به سیستم‌های تأمین آب غیرقابل اعتماد می‌شود طراحی شده است. این ممکن است منجر به عدم تأمین یا فشار آب کافی، شکستگی لوله، عملکرد ضعیف پمپ و تأخیر در تولید شود.

پیمایش به بالا