نرم‌افزارهای هوش معدنکاری

محصولات سازمانی ما اطلاعات را در سراسر زنجیره ارزش همراه با مدیریت لجستیک و قرارداد، برنامه‌ریزی عرضه و تقاضا و تجارت و مدیریت ریسک جمع‌آوری، تجزیه و تحلیل و گزارش می‌کنند.

MINEMARKET icon

Minemarket

راه‌حل کامل معدن به بازار

MineMarket گسترده‌ترین پوشش را برای مدیریت زنجیره ارزش استخراج با ترکیب ردیابی جامع مواد، مدیریت لجستیک و قابلیت‌های پیچیده فروش و بازاریابی در یک راه حل واحد فراهم می‌کند. از طریق اتصال داده‌های عملیاتی و روابط آن از معدن به مشتری، MineMarket با بهینه‌سازی لجستیک، ترسیم تأثیر فروش، و ردیابی و شناسایی تنگناهای عملیاتی، نتایج تجاری را به حداکثر می‌رساند. تأخیر در جمع‌آوری داده‌ها را به حداقل می‌رساند، اطمینان حاصل می‌کند که داده‌های مشابه در سراسر سازمان قابل مشاهده است، که تجزیه و تحلیل، تنظیم و تطبیق را تسهیل می‌کند. MineMarket را می‌توان در ارتباط با سایر سیستم‌های تجاری استفاده کرد، به طور یکپارچه با سایر راه حل های Datamine ادغام می‌شود و قابلیت‌های پیچیده گزارش دهی و یکپارچه‌سازی وب سرویس را ارائه می‌دهد.  

MineMarket
CENTRIC icon

Centric

نرم‌افزار هوش معدنی

یک جریان آشکار اطلاعاتی که بینش‌های به موقع و حقایق غیرقابل انکار را ارائه می‌دهد که می‌توانید بر آنها تکیه کنید

Centric کل شرکت شما را در یک اکوسیستم یکپارچه جمع می‌کند که به شما دید واضحی از عملکرد معدن شما می‌دهد. ما فرآیندهای ناکارآمد مربوط به جمع‌آوری، گزارش‌دهی و تجزیه و تحلیل داده‌ها را حذف می‌کنیم که معادن را از تحقق پتانسیل کامل خود باز می‌دارد.  

برنامه‌های کاربردی ساده، موبایل و دسکتاپ – همراه با ابزارهای یکپارچه سازی پیچیده، مفیدترین داده‌ها را از سیلوهای تجاری (ناوگان، پردازش، امور مالی، و غیره) جمع آوری می‌کند و روابط و همبستگی‌هایی را آشکار می‌کند که مستقیماً بر سود شما تأثیر می‌گذارد. این جریان آشکار اطلاعات، بینش‌های به موقع و حقایق غیرقابل انکار را ارائه می‌دهد که می‌توانید برای تصمیم‌گیری آگاهانه به آنها تکیه کنید و کسب‌وکار خود را با اطمینان به جلو ببرید.  

Solution Desktop Mockups 4
RECONCILOR icon

Reconcilor

اصلاح تطبیق فلزات

حرکت فلز را از ابتدا تا انتها با اطمینان دنبال کنید

Reconcilor یک برنامه وب HTML5 است و از فن‌آوری‌های وب مدرن برای ارائه پیشرفت‌هایی در فرآیند تطبیق، با ارزش‌های نتیجه‌بخش بعدی در کل زنجیره استخراج، از منبع تا معدن، محصول کارخانه و حمل و نقل استفاده می‌کند. این نقطه اوج سال‌ها تجربه و تکامل، کار بر روی پروژه‌های تطبیق و بهینه‌سازی معدن است. Reconcilor به شما در برآوردهای مدل کنترل منابع، ذخایر معدنی و درجه‌بندی خود اطمینان می‌دهد که دقت تن سطح موجودی، عیار و فلز در دسترس را برای فرصت‌های ترکیبی و زنجیره تامین بهبود می‌بخشد.

واردات و اعتبارسنجی منظم داده‌ها امکان تشخیص زودهنگام مشکلات داده‌ها را قبل از پایان ماه فراهم می‌کند و به شما امکان می‌دهد تصمیمات آگاهانه بگیرید و زمان بیشتری را برای اجرای بهبودها بگذارید. کار سخت را از آشتی خود بردارید و شروع به برداشت از مزایای آن کنید  

3 2048x2048 1
پیمایش به بالا