نرم‌افزارهای اکتشاف موادمعدنی

طیف گسترده‌ی محصولات ما می‌تواند شما را از ارزیابی زمین برای دستیابی به نتیجه از طریق حفاری و مدل‌سازی اولیه منابع سرمایه‌های معدنی شما دور کند. بهره‌وری خود را با ابزار پیشرفته که به طور مداوم در حال توسعه هستند، افزایش دهید تا اطمینان حاصل کنید که همیشه خواسته‌های همیشه در حال تغییر صنعت اکتشاف را برآورده می‌کند.

Discover

Discover

مجموعه GIS اکتشاف

مجموعه نرم‌افزارهای Discover به طور یکپارچه تمام داده‌های استخراج و اکتشاف شما را به پلتفرم ArcGIS Pro می‌آورد. گزارش‌های کیفی و نمایش گمانه‌ها را به صورت سه‌بعدی ایجاد و مدیریت کنید. داده‌های خود را به صورت یکپارچه از یک فضای دوبعدی به یک محیط سه‌بعدی انتقال دهید. نتایج کارهای خود را با استفاده از قابلیت ArcGIS Po’s world-class online در سازمان خود و یا به صورت عمومی به اشتراک بگذارید.

gisonmapinfo
Discover solution

مجموعه GIS اکتشاف

مجموعه محصولات Discover Datamine بر مراحل اکتشاف زنجیره ارزش معدن متمرکز شده است و شما را از بررسی منطقه ای به ترسیم یک کانی از پتانسیل اقتصادی می برد. یک مجموعه ابزار کامل برای اکثر وظایفی که یک کاوشگر باید انجام دهد، نیاز به دستکاری چندین نرم افزار یا افزونه را با گردش کار یکپارچه در یک بسته نرم افزاری برطرف می کند.

Discover می تواند به شما در انجام تمام فعالیت های مورد نیاز برای تکمیل وظایف خود در مرحله اکتشاف چرخه حیات معدن کمک کند.

جمع آوری

Discover توانایی اضافی برای آوردن داده‌های سبک استخراج و اکتشاف را اضافه می‌کند که ArcGIS Pro به طور فعال از داده‌های حفاری و ترانشه، بخش‌ها و داده‌های دوبعدی و سه‌بعدی از همه بسته‌های اصلی استخراج و اکتشاف پشتیبانی نمی‌کند. Discover for ArcGIS Pro ابزاری عالی برای جمع‌بندی و متمرکز کردن تمام داده‌های پروژه شما در یک مکان است.

مشورت

از قابلیت اشتراک گذاری وب ArcGIS Pro می توان برای نمایش آسان نقشه ها در وب سایت شرکت شما برای کمک به مشاوره با جامعه استفاده کرد.

Discover Mobile می تواند به عنوان یک ابزار جمع آوری داده های دستی برای جمع آوری مکالمات میدانی با صاحبان زمین استفاده شود. به عنوان Discover Mobile می‌تواند توسط هر کسی که طرح‌های پروژه خود را به اشتراک بگذارید و برنامه را دانلود کند، دانلود کند. از آن به عنوان یک ابزار مشاوره در محل استفاده کنید تا ذینفعان کلیدی بتوانند به راحتی اهداف شما را برای کمک به مکالمات تجسم کنند. از آن برای کمک به مکالمات دسترسی برنامه ریزی شده استفاده کنید و از ابزار geofence برای دور نگه داشتن کارگران خود از مناطق حساس استفاده کنید.

جمع آوری

هنگامی که در زمین هستید، Discover for ArcGIS Pro به طور یکپارچه با Discover Mobile ادغام می شود تا به شما امکان دهد داده ها را وارد کرده و داده ها را در میدان جمع آوری کنید. دانلود موبایل Discover برای همه رایگان است. به سرعت پروژه خود را روی دسکتاپ خود راه اندازی کنید و سپس آن را به طور یکپارچه با دستگاه تلفن همراه خود همگام کنید. Discover Mobile به‌طور خاص برای گردش‌های کاری اکتشاف معدن با ویژگی‌هایی مانند کار کاملاً آفلاین، قطب‌نمای ساختاری، نقشه‌برداری رخنمون و مشاهده حفاری ساخته شده است. پروژه های شما را می توان با چندین کاربر همگام سازی کرد تا تیم ها بتوانند روی یک پروژه کار کنند. همه گردش‌های کاری در Discover Mobile به‌طور خاص برای کارهایی که یک کاوشگر به آن نیاز دارد طراحی شده‌اند.

تجزیه و تحلیل

هنگامی که داده‌های خود را وارد کردید، آن‌ها را با قابلیت شگفت‌انگیز 3D ArcGIS Pro تجزیه و تحلیل کنید و قابلیت ArcGIS Pro را برای برش دادن و مدل‌سازی داده‌های شما در یک محیط کاملاً بدون درز 2 بعدی به 3 بعدی، کشف کنید. تفسیرهای مقطعی از داده‌های خود انجام دهید و سپس آن‌ها را به سه بعدی ارسال کنید تا با جریان‌های کاری برش‌بندی و مدل‌سازی Discover for ArcGIS Pro سریع و آسان مدل‌سازی شوند. ابزارهای حفاری گسترده به شما این امکان را می دهد که داده های حفاری خود را از طریق ترکیب کردن یا برش دادن به ویژگی های سه بعدی تجزیه و تحلیل کنید. توابع گسترده ویرایش داده‌های Voxel ArcGIS Pro می‌تواند به شما امکان دهد مدل‌های بلوک خود را بریده، برش داده و ایزو سطح کنید تا به شما کمک کند زمانی که با استفاده از ابزارهای واردات گسترده Discover وارد شده‌اند، کجا را هدف قرار دهید.

طرح

Discover for ArcGIS Pro دارای ابزارهای برنامه ریزی به طور خاص برای کاوشگرها است، ما برای برنامه ریزی تراورس ها یا شبکه های نمونه برداری با عملکردهای خاص صنعت مانند برش شبکه های نقطه به مرزها، تغییر جهت شماره نمونه های متناوب یا افزودن خطوط پر کردن، داریم. ابزارهای طراحی سوراخ حفاری که می توانند سوراخ ها را با یقه، az، dip، هدف قرار دادن az dip یا یقه به هدف با گزینه هایی برای انحراف سوراخ طراحی کنند. حفاری‌های برنامه‌ریزی‌شده را می‌توان مدیریت کرد و به CSV صادر کرد تا هر برنامه دیگری را مصرف کند. همه داده های برنامه ریزی شده را می توان به راحتی به Discover Mobile صادر کرد.

برقراری ارتباط

به عنوان یک کاوشگر، اگر می‌خواهید در یک بازار عمومی سرمایه‌گذاری کنید، به یک نهاد دولتی نشان دهید که در گزارش فنی خود چه کرده‌اید، یک IM برای فروش دارایی‌ها ایجاد کنید یا به مدیریت توضیح دهید که چه کارهایی را انجام می‌دهید، به‌طور مستمر نیاز دارید که داستان خود را در میان بگذارید. انجام می دهند و در آینده چه خواهید کرد. Discover for ArcGIS Pro توانایی ایجاد خروجی های با کیفیت بالا از بخش ها، بخش های طولانی، صحنه های سه بعدی و نقشه های دو بعدی حاوی حفاری یا ترانشه را دارد. قابلیت وب سرویس‌های ArcGIS Pro همچنین امکان صادر کردن خروجی‌ها را به صورت نقشه‌های وب دو بعدی یا سه بعدی فراهم می‌کند.

STUDIO EM Logo Colour

Studio EM

تفسیر، تجزیه و تحلیل زمین‌شناسی

Studio EM متناسب با پاسخگویی به نیازهای زمین شناسان اکتشافی ساخته شده است. با بهره‌گیری از فناوری پایه‌ی بسیار موفق نرم‌افزارهای سری Studio که متعلق به Datamine است، Studio EM دارای قابلیت‌هایی شامل ویرایش نقطه ای و رشته‌ای، ایجاد wireframe، مدل‌سازی بلوکی اولیه، عملکرد تخمین می‌باشد و همچنین توانایی متصل شدن به پایگاه داده های گمانه‌های موجود به صورت پویا مانند MapInfo Discover GIS را دارد.

Solution Desktop Mockups 2
Solution Desktop Mockups 1

یک راه حل مناسب برای متخصصان زمین شناسی و اکتشاف

یک راه حل مناسب برای متخصصان زمین شناسی و اکتشاف – Studio EM از فناوری سری نرم افزارهای بسیار موفق استودیو Datamine بهره می برد و آن را با بسیاری از بسته های نرم افزاری دیگر بسیار سازگار می کند. Studio EM راه حل مناسبی برای تجزیه و تحلیل زمین شناسی برای افزایش بهره وری و کارایی در محل است. این شامل ویرایش نقطه و رشته، قاب بندی سیمی، مدل سازی بلوک های پایه و عملکرد تخمین و همچنین توانایی پیوند پویا به پایگاه های داده حفاری موجود و راه حل Datamine’s GIS ، Discover است. ابزارهای دیگر برای طراحی سوراخ‌های حفاری و برنامه‌ریزی کمپین‌های حفاری استاندارد هستند و مشکلات تحلیل قبلی شما را با تجزیه و تحلیل آماری در حین پرواز با هیستوگرام و نمودار پراکندگی حل می‌کنند.  

تجزیه و تحلیل زمین شناسی

تجزیه و تحلیل آماری در پرواز با هیستوگرام های بصری و نمودارهای پراکندگی.

مدل سازی مواد جامد و بلوک انعطاف پذیر و سریع

ابزارهای انعطاف پذیر که امکان ایجاد جامدات یا سطوح قاب سیمی، ایجاد سریع مدل های حجمی و تخمین درجه پایه را فراهم می کند.

قابلیت‌های کامل ترسیم

توطئه‌های بخش، طرح پلان، سیاهه‌های مربوط به نوار، گزارش‌ها و مشاهده‌های سه بعدی جامع را تولید کنید.

PA EXPLORER Logo Colour

PA Explorer

تجسم ژئوفیزیکی پیشرفته

برای تجزیه و تحلیل و ارائه داده‌های ژئوفیزیکی در پروفایل‌ها، نقشه‌ها و نمایش‌های سه‌بعدی طراحی شده است. اطلاعات قابل تجزیه و تحلیل توسط این نرم افزار شامل داده‌های تک یا چند کاناله به دست آمده از برداشت‌های هوایی یا زمینی، از جمله الکترومغناطیس (AEM) و داده‌های میدان پتانسیل‌دار (گراویتی یا مغناطیسی) است.

Solution Desktop Mockups 5
PA Explore Solutions

نرم‌افزار تجزیه و تحلیل و ارائه داده‌های ژئوفیزیک در پروفایل‌ها، نقشه‌ها و نمایشگرهای سه بعدی

PA Explorer اپلیکیشنی برای تجزیه و تحلیل و ارائه داده‌های ژئوفیزیکی در پروفایل‌ها، نقشه‌ها و نمایشگرهای سه‌بعدی است. اطلاعات قابل تجزیه و تحلیل توسط این نرم‌افزار شامل داده‌های تک یا چند کاناله به دست آمده از بررسی‌های هوایی یا زمینی، از جمله داده‌های الکترومغناطیسی (AEM) و میدان پتانسیل (گرانش یا مغناطیسی) است.

افزایش کارایی پروژه

PA Explorer از طریق استفاده بهتر از تجسم و ادغام محصولات متقابل، نتایج بیشتری را از سرمایه گذاری های نرم افزاری موجود شما ارائه می دهد.

بهبود بینش داده

PA Explorer طیف وسیعی از ابزارهای بهبود تفسیری را در اختیار شما قرار می‌دهد که شامل خط، بخش، شبکه‌بندی و شبکه‌بندی وکسل، فیلتر، ماشین حساب و جعبه ابزار می‌شود.

وارد کردن داده‌های پیچیده

PA Explorer یک محیط غنی برای تفاسیر ساختمان فراهم می‌کند که شامل برداشت ناهنجاری، تفاسیر نقشه، تفسیر بخش و ساخت مدل سه‌بعدی زمین‌شناسی می‌شود. ابزار Feature Manager از یک پایگاه داده شی سه‌بعدی برای ضبط عناصر تفسیری شما استفاده می‌کند که از آن می‌توانید اهداف، مدل‌ها، سطوح، گسل‌ها، واحدهای زمین شناسی و نفوذهای سه‌بعدی پیچیده بسازید.

پیمایش به بالا