نرم‌افزارهای زمین‌شناسی

مجموعه کامل مدیریت داده‌های زمین‌شناسی ما، سیستمی مقیاس‌پذیر را ارائه می‌دهد که به راحتی ملزومات مدیریت داده‌های محلی، منطقه‌ای و جهانی را با یک مسیر حسابرسی کامل و قابل اعتماد در اختیار شما قرار می‌دهد. با استفاده از ماژول‌ها و راه‌حل‌های قابل برنامه‌ریزی که کاملاً متناسب با نیازهای هر پروژه یا معدن طراحی شده‌اند، کارآمدترین و ایمن‌ترین سیستم مدیریت داده در صنعت را ارائه می‌دهد.

STUDIO MAPPER MARK 1

Studio Mapper

مجموعه GIS اکتشاف

Studio Mapper، همراه با Studio RM، تنها نرم‌افزار یکپارچه نقشه‌برداری معدن و مدل‌سازی ساختاری است که در یک سیستم عامل با یک تجربه کاربری ثابت ارائه می‌شود. Studio Mapper  که برای هر دو دستگاه لمسی و دسکتاپ طراحی شده است، داده‌های میدانی را در یک پایگاه داده مدیریت شده اما انعطاف‌پذیر ذخیره می‌کند که ثبت، ذخیره‌سازی، اشتراک و پردازش داده‌ها را امکان پذیر می‌کند.

ابزار کامل نقشه‌برداری چهره زیرزمینی

نگاشت چهره کارآمد مستقیماً روی تبلت.

گردش کار انعطاف پذیر و به خوبی طراحی شده است

نقشه برداری دیجیتال در چهره با یا بدون تصاویر گرفته شده.

ارتباط بیشتر

از نقشه به مدل، مبتنی بر Studio برای امکان انتقال آسان داده‌ها بین بسته‌های مختلف.

Solution Desktop Mockups 21
Solution Sirovision
SIROVISION MARK

Sirovision

نقشه‌برداری و تحلیل روباز / زیرزمینی

تجزیه و تحلیل نقشه‌های زمین‌شناسی و ژئوتکنیکی پیشرفته

Sirovision با همکاری Datamine و سازمان تحقیقات علمی و صنعتی مشترک المنافع (CSIRO) توسعه یافته است. این امکان ضبط از راه دور و ایمن ویژگی‌های زمین شناسی و ژئوتکنیکی را فراهم می‌کند و در عین حال از اختلال پرهزینه در فعالیت‌های تولیدی جلوگیری می‌کند. نقشه برداری از هر دو ویژگی‌های زمین‌شناسی و ژئوتکنیکی، همراه با تشخیص خودکار کانی شناسی پشتیبانی می شود. ابزارهای تجزیه و تحلیل بیشتر برای تشخیص گوه و پایداری شیب ورودی‌های ارزشمندی را برای طرح‌های پشتیبانی ژئوتکنیکی و برای شناسایی خطرات ایمنی در پیت‌های باز و محیط‌های زیرزمینی فراهم می‌کنند.

نقشه‌برداری زمین‌شناسی مقرون به صرفه

از دوربین‌های دیجیتال SLR و لنزهای با فاصله کانونی ثابت استفاده می‌کند.

افزایش ایمنی

از کل چهره می‌توان از فاصله ایمن عکس و نقشه‌برداری کرد.

استفاده سریع و آسان

فقط با 2 روز آموزش و دانش اولیه دوربین دیجیتال مورد نیاز به راحتی و سریع عکس بگیرید.

بسیار دقیق

مقیاس‌بندی دقیق و دقیق، اندازه گیری‌های موقعیتی و زاویه‌ای برای تجزیه و تحلیل ژئوتکنیکی قابل اعتماد.

PIXPRO MARK

Datamine PixPro

فتوگرامتری

نرم افزار فتوگرامتری پیشرفته با استفاده از ثبت داده‌ها از هواپیماهای بدون سرنشین (پهپاد).

Datamine PixPro  که به منظور ارائه بینش سریع مبتنی بر داده طراحی شده است، کارآمدترین، پایدارترین و مقرون به صرفه‌ترین راه حل را ارائه می‌دهد. به راحتی با Sirovision ،Studio Survey و سایر محصولات Datamine ادغام می‌شود.

مدیریت عکس بصری

طیف گسترده‌ای از گزینه‌های مدیریت عکس، کاربر را قادر می‌سازد تا عکس‌های به دست آمده توسط هر منبع عکاسی را پردازش کند. با مدیریت عکس می‌توانید به راحتی عکس‌های خاص را برای پردازش داده‌های بیشتر بررسی، ترتیب، انتخاب یا از حالت انتخاب خارج کنید

ابرهای نقطه‌ای متراکم

ابرهای نقطه متراکم عناصر کلیدی در ایجاد یک شبکه سه‌بعدی از فیلم دو‌بعدی اصلی هستند. ابرهای نقطه سه‌بعدی متراکم تر منجر به وضوح بالاتر، بافت‌های دقیق‌تر و دقت بهبود یافته می‌شود.

مقایسه اشیاء در طول زمان

این ویژگی به شما این امکان را می‌دهد تا نحوه تغییر یک شی با گذشت زمان را نظارت کنید و به اطلاعات ارزشمند برای برنامه‌ریزی موثر منابع و گردش کار دسترسی داشته باشید. همچنین شما را قادر می‌سازد تا تغییرات موجود در انبارها از جمله ساخت و ساز و تخلیه را نظارت کنید.

زمین‌های سه‌بعدی با جزئیات بالا

تجسم اشیا در حالت سه بعدی هرگز به این آسانی نبوده است – صرف نظر از اندازه جسم، در نماهای مختلف بدون قربانی حرکت کنید.
عملکرد یا دقت موتور تجسم داده‌های بزرگ به شما امکان می‌دهد بزرگنمایی کنید، بزرگنمایی کنید، منطقه مورد نظر را از یک شی به شی دیگر بکشید،
حفظ وضوح بصری

Solution PixPro
Solution Fusion
FUSION MARK

Fusion

راه‌حل مدیریت داده‌های زمین‌شناسی

Fusion عالی‌ترین نرم‌افزار مخزن داده با الگوهای کاملاً قابل تنظیم است که تمام داده‌های زمین‌شناسی، ژئوتکنیکی، ژئوفیزیکی، ژئوشیمیایی، نقشه‌برداری گمانه، نقشه‌برداری، QAQC و داده‌های نمونه را ثبت می‌کند. برای کنترل فرآیند و ذخیره ایمن داده‌ها، با یک سیستم مدیریت مدرن از مجموعه داده‌های خود محافظت کنید. محصولات فرعی Fusion که مجموعه مدیریت داده‌های زمین‌شناسی را تشکیل می‌دهند DHLogger ،Sample Station MineMapper 3D و سیستم مدیریت اطلاعات آزمایشگاهی (LIMS) هستند.

ذخیره سازی و مدیریت ایمن و مطمئن اطلاعات زمین‌شناسی

با سطوح دسترسی مختلف، همیشه مطمئن باشید که داده‌های شما بدون توزیع غیرقانونی امن و مطمئن هستند.  

انعطاف‌پذیر، مقیاس‌پذیر و کاملاً قابل تنظیم

مقیاس‌پذیر و قابل تنظیم از یک سایت به نصب چند سایت.  

همگام‌سازی یکپارچه داده‌ها بین همه کاربران و سایت‌ها

یک مکان برای همه داده‌های اکتشاف و تولید به معنای همگام‌سازی آسان بین تمام سطوح پایگاه داده است.  

SUPERVISOR MARK

Supervisor

زمین آمار پیشرفته

ابزار زمین آمار ارزشمند برای متخصصان برآورد منابع

این نرم‌افزار توسط زمین‌شناسان و برای زمین‌شناسان ساخته شده است. Supervisor به حل مسائل عملی زمین شناسی در کمترین زمان ممکن کمک می‌کند. میلیاردها دلار در پروژه‌ها بر اساس ارزیابی ذخایر سرمایه‌گذاری می‌شود. داده‌های اشتباه و یا نامعتبر نتایج غیرقابل اطمینانی را ایجاد می‌کنند که پیامدهای اقتصادی چشمگیری را در صنایع پایین دستی دارند. Supervisor هر آنچه برای بهینه‌سازی ارزیابی ذخایر خود نیاز دارید را فراهم می‌کند.

ابزاری ارزشمند برای متخصصان تخمین منابع

ناظر توسط مشاوران پیشرو زمین‌شناسی پشتیبانی و توسعه می‌یابد تا به طور کامل از فرآیند تخمین منابع، متناسب با نحوه کار و تفکر زمین‌شناسان پشتیبانی کند – توسط زمین‌شناسان برای زمین‌شناسان طراحی شده است. به عنوان معیاری برای نرم‌افزارهای معمولی مدل‌سازی زمین‌آماری، Supervisor توسط شرکت‌های پیشرو معدنی و مشاوره در جهان استفاده می‌شود که برای نیازهای مدل‌سازی زمین‌آماری خود به نرم‌افزار وابسته هستند. Supervisor با طیف گسترده‌ای از ابزارهای نموداری و تجسم، و ارائه راه‌حل‌های پیشرفته زمین آماری در حال گسترش، به برآورد کنندگان منابع توانایی تولید تخمین‌های با کیفیت بالاتر را بدون ناامیدی مرتبط با نرم افزارهای استخراج معمولی ارائه می‌دهد.

رابط بصری ساده و گردش کار

Supervisor همه چیز در مورد بهره وری است، به همین دلیل است که تجربه کاربر یک فلسفه طراحی اصلی برای هر یک از اجزای ما است. ما خودمان به عنوان متخصصان منابع، ناامیدی و استرس مربوط به ضرب الاجل‌های محدود را درک می‌کنیم که با طراحی ضعیف نرم‌افزار بدتر می‌شود. سوپروایزرها به راحتی در گردش کار، طراحی ساده و شهودی، و پیش تنظیم‌های معقول، ناامیدی را در طول فرآیند تخمین منابع کاهش می‌دهند، به طوری که شما با Supervisor کار خواهید کرد و نه مخالف آن. Supervisor از مدیریت دستی مجموعه داده‌ها، انجام پیش و پس پردازش یا تبدیل در حین پرواز مراقبت می‌کند تا بتوانید زمان بیشتری را صرف تفسیر نتایج و تصمیم‌گیری‌های تأثیرگذار کنید.

عملکرد بهینه‌سازی تخمین محلی و جهانی پیشرفته

برآورد منابع متکی بر پارامترهای فنی متعددی است که باید به طور منحصر به فرد بر اساس ویژگی‌های مختلف مانند انواع داده‌ها، سبک‌های کانی‌سازی و روش تخمین تنظیم شوند. بهینه‌سازی دقیق این پارامترها منجر به سطوح بالاتر اطمینان و تصمیم‌گیری اقتصادی قوی‌تر در حین استخراج می‌شود. Supervisor مجموعه جامعی از ابزارهای آسان برای استفاده را ارائه می‌دهد که به زمین‌شناسان منابع اجازه می دهد تا به سرعت و به طور موثر پارامترهای کریجینگ را بررسی کرده و تنظیمات بهینه را پیدا کنند. آمار سوگیری شرطی مانند KE و شیب رگرسیون به سرعت جمع‌آوری شده و در نمودارهایی ارائه می‌شوند که به راحتی قابل تفسیر هستند. علاوه بر این، اجرای KNA چند بلوکی دارای مزایای عمده‌ای نسبت به رویکرد سنتی KNA تک بلوکی است که بهینه‌سازی‌های جهانی را ایجاد می‌کند و از راه‌حل‌های تک نقطه‌ای در منطقه مورد مطالعه اجتناب می‌کند.

سازگار با تمام بسته‌های نرم‌افزاری اصلی برنامه‌ریزی معدن

Supervisor از ابتدا به عنوان یک ابزار همراه ساخته شده است تا در کنار بسته نرم افزاری ماینینگ انتخابی شما مورد استفاده قرار گیرد. گزینه‌های واردات برای همه انواع داده‌های پیشرو در دسترس هستند، در حالی که ویژگی‌های تخمین را می‌توان به طیف وسیعی از خروجی‌ها صادر کرد تا با گردش‌های کاری داخلی برای همه نرم‌افزارهای اصلی هماهنگ شود. در مورد مجموعه محصولات Datamine، سازگاری با توانایی خواندن خصوصیات و پارامترها به طور مستقیم از فایل های پروژه Supervisor با نیاز به صادرات هر گونه داده، حتی بیشتر شده است. به عنوان متخصصان منابع، ما همیشه در تلاش هستیم تا موانعی را که منجر به اتلاف وقت و اشتباهات اداری می‌شوند، از بین ببریم و ناامیدی را از فرآیند تخمین منابع حذف کنیم.

Supervisor Solutions
studioRMPro
STUDIO RM MARK

Studio RM

ارزیابی منابع و ذخیره

این نرم افزار، ابزار پیشروی صنعتی Datamine برای ارزیابی منابع و ذخیره با سابقه‌ی اثبات شده بیش از 30 سال در این صنعت است. Studio RM با رابط کاربری مبتنی بر فعالیت‌های کاربر و قابلیت‌های مدل‌سازی چند پارامتری قابل اعتماد، حتی قدرتمندتر و آسان‌تر از نسخه‌های قبلی است. از Studio RM برای ارائه یکپارچه اطلاعات منابع و ذخیره به صورت با کیفیت، دقیق و اطمینان مورد نیاز زمین‌شناسان، مهندسان معدن، مدیران، سرمایه گذاران و سایر کاربران پایین دستی استفاده کنید.

مدل‌سازی زمین‌شناسی

برنامه‌ریزی و بررسی داده‌های زمین‌شناسی، با ابزارهایی برای توسعه سریع مدل‌های زمین‌شناسی دقیق

مدل‌سازی منابع انعطاف‌پذیر

تولید مدل‌های منابع و ذخیره قابل اعتماد با استفاده از توابعی مانند مدل‌سازی بلوک‌های پیشرفته، تجزیه و تحلیل زمین آماری، تخمین درجه و بهینه‌سازی شکل قابل استخراج

اتوماسیون برتر

صرفه‌جویی در زمان و کاهش خطاها در سایت‌ها با ضبط و خودکارسازی قطعات گردش کار برای انجام مطمئن کارهای تکراری و پیچیده

MINESCAPE GEOLOGY MARK

Minescape

مدل‌سازی چینه‌شناسی

MineScape که به طور خاص برای پاسخگویی به نیازهای سخت صنعت معدن ساخته شده است، در بیش از 200 عملیات معدنی پیچیده در جهان از استخراج نیکل فسفات در روسیه تا استخراج زغال سنگ در اندونزی استفاده می‌شود.

MineScape مجموعه ای از نرم‌افزارهای یکپارچه برای ذخایر زغال‌سنگ و فلزدار در عملیات استخراج روباز و زیرزمینی است. این نرم‌افزار، مدل‌سازی گسترده زمین‌شناسی و قابلیت طراحی معدن را ارائه می‌دهد که می‌تواند با توجه به نیازهای سایت معدن شخصی شما خصوصی سازی شود.

پایگاه داده زمین‌شناسی (GDB)

GDB داده‌های بررسی حفره‌ای، سنگ‌شناسی و کیفیت را ذخیره می‌کند و همچنین گزارش‌های استاندارد، خلاصه و سفارشی تعریف‌شده توسط کاربر را تولید می‌کند. این به صورت گرافیکی داده‌هایی مانند سنگ‌شناسی، فواصل، ژئوفیزیک پایین چاله را نمایش می‌دهد و همچنین به زمین‌شناسان اجازه می‌دهد تا همبستگی، ترکیب، محاسبات قابلیت شستشو و مطالعات زمین آماری کلاسیک دوبعدی را انجام دهند.

Stratmodel

Stratmodel به زمین‌شناسان قدرت می‌دهد تا بتوانند مدل سازی چینه‌شناسی محیط‌های ذاتا پیچیده را کامل کنند. قابلیت‌های ساختاری پیشرفته Stratmodel، زمین‌شناسان را قادر می‌سازد تا به درک دقیق و دقیقی از ساختارهای زیرسطحی که بر رسوبات آن‌ها تأثیر می‌گذارند، دست یابند.  

مدل بلوک

مدل بلوک این توانایی را دارد که با استفاده از ابزارها و فرآیندهای مدل‌سازی بلوک معمولی و استاندارد، رسوبات طبقه‌بندی و غیرطبقه‌ای را به طور کارآمد و دقیق مدل‌سازی کند. کاربران می‌توانند مدل‌ها و داده‌های زمین‌شناسی را برای توسعه جامدات قاب سیمی و همچنین صادرات به موتورهای بهینه‌سازی شخص ثالث تولید کنند.  

Solution Desktop Mockups 18
پیمایش به بالا