نرم‌افزارهای برنامه‌ریزی معدن

با استفاده از ابزارهای اتوماسیون و بهینه‌سازی پیشرو در جهان Datamine در تمام مراحل برنامه‌ریزی معدن خود، بهترین برنامه ممکن را در موقعیت‌های مختلف ارائه دهید. دیتاماین طیف کاملی از برنامه‌های کاربردی معادن را از بهینه‌سازی استراتژیک بلند مدت، طراحی معدن و تولید ذخیره تا مقصد کوتاه مدت مواد و برنامه‌ریزی تجهیزات عملیاتی فراهم می‌کند. این ادغام تضمین می‌کند که برنامه‌های استراتژیک قوی در زمین قابل اجرا هستند. با انیمیشن‌های قدرتمند و طیف وسیعی از فرمت‌های خروجی تصویری و عددی دیگر، طرح‌های برقراری ارتباط در سراسر سازمان شما بسیار راحت است

STUDIO NPVS

Studio NPVS

بهینه‌سازی پیت، طراحی Pushback و برنامه‌ریزی استراتژیک

سیستم کامل برنامه‌ریزی استراتژیک معدن روباز

یک سیستم کاملا استراتژیک برنامه‌ریزی معدن روباز با قابلیت‌های مختلف از بهینه‌سازی پیت، تولید پوش‌بک، بهینه‌سازی عیار حد، زمان‌بندی، بهینه‌سازی حمل و نقل و مدیریت انباشتگاه را فراهم می‌کند.

طراحی فیزیکی و برنامه تولید یک معدن به طور جدایی ناپذیری به هم مرتبط هستند. Studio NPVS به عنوان تنها سیستم برنامه‌ریزی استراتژیک معدن که هر دوی این عناصر را در جستجوی حداکثر NPV بهینه می‌کند، که در صنعت معدن منحصر به فرد است.

این نرم افزار به عنوان یک سیستم برنامه‌ریزی معدن روباز استراتژیک کامل دارای قابلیت‌هایی است که شامل آماده‌سازی داده‌ها، بهینه‌سازی پیت، تولید پس‌انداز، بهینه‌سازی درجه برش، زمان‌بندی، تجزیه و تحلیل حمل‌ونقل و مدیریت انبار است. علاوه بر این، خانواده محصولات Studio NPVS دارای قدرت کامل یک بسته استخراج عمومی است که توسط پلتفرم اصلی استودیو Datamine ارائه می‌شود. سیستم پیشرفته تکنیک‌های جایگزین فراتر از NPV را برای بهینه‌سازی گودال برای در نظر گرفتن الزامات ترکیب مواد یا به حداکثر رساندن عمر معدن ارائه می‌کند.

تولید کننده پوش‌بک ابتکاری عملی‌ترین پوش‌بک‌ها را در میان هر محصول رقیب ارائه می‌کند و قابلیت زمان‌بندی شامل تکنیک‌های بهینه‌سازی است که به کل عمر معدن نگاه می‌کند، در مقابل در نظر گرفتن فقط یک دوره در یک زمان.

برنامه‌ریزی پیچیده روباز

برنامه‌ریزی پیچیده، ترکیب، ذخیره‌سازی، بهینه‌سازی درجه، بهینه‌سازی فرآیند، هدف‌گذاری تولید و بهینه‌سازی حمل و نقل.

استفاده آسان

روش‌شناسی آسان برای استفاده با چندین لایه پیچیدگی، از مطالعات سریع تا برنامه‌های دقیق معدن.

برنامه‌های بهینه شده معدن

پیت‌های نهایی برای حداکثر جریان نقدی، حداکثر عمر ذخیره و حداکثر NPV بهینه شده‌اند.

Studio NPVS
Minemax

Minemax

نرم‌افزار برنامه‌ریزی استراتژیک و عملیاتی معدن

Solution Desktop Mockups 17 768x768 1

طراحی شده توسط متخصصین معدنکار برای معدنکاران

Minemax

Minemax Scheduler

بهینه‌سازی برنامه استراتژیک معدن

بهترین نرم‌افزار بهینه‌سازی زمان‌بندی معدن

Minemax Scheduler بهترین نرم‌افزار بهینه‌سازی زمان‌بندی معدن است که به طور مشترک برنامه‌های معدن و زیرساخت‌های استخراج، پردازش و حمل‌ونقل مرتبط را بهینه می‌کند تا برنامه‌های معدن استراتژیک بهینه را ارائه دهد که تمام محدودیت‌های پروژه را برآورده می‌کند.

با Minemax Scheduler، می‌توانید همه جنبه‌های برنامه معدن خود را به‌طور هم‌زمان مدل‌سازی کنید، از جمله حمل‌ونقل، ترتیب تخلیه زباله، درجه‌های برش و برش، مقصد مواد، پردازش لیچ و CAPEX برای دستیابی به حداکثر ارزش برای کسب‌وکارتان.

حل مسائل پیچیده با گزینه‌های رقیب

از قدرت موتور برنامه‌ریزی انعطاف پذیر Scheduler برای مدل‌سازی تصمیمات استراتژیک کلیدی استفاده کنید.  

مدلسازی پایین دستی دامپ باطله و پدهای شستشو

برنامه زمان‌بندی معدن و تخلیه زباله یا پردازش لیچ با تأخیر را ادغام کنید

بهینه‌سازی مخارج سرمایه‌ای

به طور همزمان برنامه‌های معدن را با تصمیم گیری‌های چندگانه بهینه‌سازی کنید

Minemax Scheduler
Minemax

Minemax Tempo

برنامه‌ریزی تفصیلی معدن روباز

برای پیروی از برنامه استراتژیک خود، برنامه‌های دقیق ایجاد کنید.

Tempo راه‌حلی با کاربرد آسان برای توسعه سریع برنامه‌های کاربردی معدن روباز است که محدودیت‌های استخراج، پردازش و حمل و نقل را برآورده می‌کند و با برنامه‌های استراتژیک همسو می‌شود. گردش کار بصری Tempo، تنظیم زمان‌بندی را ساده و ساده می‌کند. با انتخاب موتورهای برنامه‌ریزی قدرتمند، Tempo یک ابزار بسیار کاربردی برای برنامه‌ریزی دقیق معدن است که به چالش‌های واقعی پیش روی برنامه‌ریزان معدن در عملیات خود می‌پردازد.

برای ایجاد یک زمان‌بندی دقیق در تمپو، برنامه‌ریزان معدن می‌توانند چند ضلعی‌ها، مدل‌های بلوک منظم‌شده را وارد کنند یا بلوک‌ها را به چند ضلعی نیمکتی ترجمه کنند. آنها همچنین می‌توانند از خروجی‌های نرم‌افزار زمان‌بندی استراتژیک مانند Minemax Scheduler برای هدایت برنامه‌ریزی دقیق خود استفاده کنند.

رابط کاربری آسان

رابط کاربری تعاملی آسان با یک گردش کار بصری که برنامه‌ریزان معدن را از طریق تنظیم برنامه راهنمایی می‌کند.  

فناوری بهینه‌سازی اثبات شده در صنعت

انتخابی از موتورهای برنامه‌ریزی قدرتمند از جمله Minemax اثبات شده صنعت فناوری بهینه‌سازی برای ارائه حداکثر نتایج ارزشی.  

داشبوردهای گزارش دهی همه کاره

داشبوردهای منعطف و مختصر به کاربران این امکان را می‌دهند که به سرعت KPIهای برنامه‌ریزی شده را تجزیه و تحلیل کنند یا نتایج را برای اجرای پروژه صادر کنند  

Solution Desktop Mockups 16
Studio OP
Studio OP

Studio OP

طراحی پیت و برنامه‌ریزی

Studio OP یک پکیج طراحی و برنامه‌ریزی کامل برای برنامه‌ریزی میان‌مدت و کوتاه‌مدت معادن روباز است. با داشتن محیطی کاملاً بصری و تعاملی، طراحی پیت‌ها، دامپ‌های باطله، آماده‌سازی ذخیره و برنامه‌ریزی تولید را کاملا آسان و راحت می‌کند. این سیستم شامل رویه‌های بهینه‌سازی پیشرفته برای دستیابی به نتایج مالی مطلوب یا مشخصات ترکیب محصول با حداقل مداخله دستی می‌‌باشد.

طراحی پیت روباز مبتنی بر قانون

طراحی خودکار سریع و هوشمند روباز – به صورت تعاملی قوانین را در عرض چند ثانیه ویرایش کنید.

گردش کار مدیریت شده برای تولید ذخیره

به طور خودکار بلوک‌ها و ذخایر معدنی دقیق را از برنامه‌های معدن استراتژیک تولید کنید.

برنامه‌ریزی تعاملی و خودکار

ترکیبی هوشمند از استانداردهای صنعت و الگوریتم‌های بهینه‌سازی اختصاصی برای به دست آوردن خودکار برنامه‌های کاربردی.

STUDIO UG

Studio UG

طراحی، برنامه‌ریزی و بهینه‌سازی

مجموعه ابزار زیرزمینی جامع

Studio UG فناوری کاملاً جدیدی است که راه را برای طراحی و برنامه‌ریزی یکپارچه در معادن زیرزمینی پیش می‌برد. اتوماسیون گسترده در تهیه داده‌ها یک سیستم بسیار کارآمد و قوی برای ارائه داده‌های طراحی به محیط برنامه‌ریزی شما ارائه می‌دهد. استانداردهای معدن به صورت قالب در نرم‌افزار گنجانده شده است و چندین کاربر می‌توانند همزمان روی قسمت‌هایی از معدن کار کنند. Studio UG به صورت پویا با EPS، نرم‌افزار برنامه‌ریزی بصری نمودار گانت که برای اعمال محدودیت‌های عملی مانند تقویم‌های کاری و عملیات levelling منابع تجهیزات استفاده می‌شود، متصل است.

Studio UG
MineScape Engineering
MineScape Engineering

MineScape Engineering

طراحی و برنامه‌ریزی معدن

MineScape مجموعه‌ای از نرم‌افزارهای یکپارچه برای ذخایر زغال‌سنگ و ذخایر لایه‌ای در عملیات استخراج روباز و زیرزمینی است. این نرم‌افزار، مدل‌سازی گسترده زمین‌شناسی و قابلیت طراحی معدن را ارائه می‌دهد که می‌تواند با توجه به نیازهای سایت معدن شخصی شما خصوصی‌سازی شود.

برش باز

MineScape Open Cut ابزارهای قدرتمندی را برای ایجاد و کاوش سریع گزینه های طراحی برای برنامه‌ریزی برش باز فراهم می‌کند. ابزارهای برنامه‌ریزی بلندمدت، مانند مطالعات استراتژیک و امکان سنجی، با ابزارهایی برای اهداف طراحی کوتاه‌مدت در موقعیت‌های تراس یا استخراج نواری برای معادن دراگلاین، کامیون و بیل تکمیل می‌شوند. CAD سه‌بعدی پیشرفته همراه با ویژگی‌های Rapid CAD باعث می‌شود فرآیند طراحی کارآمد و بدون درز باشد.

حفاری و انفجار

MineScape Drill & Blast یک محیط تعاملی سه‌بعدی CAD را در اختیار مهندسان قرار می‌دهد که در آن می توان الگوی انفجار بهینه را به سرعت ترسیم کرد و به سطوح نشان داد. از طرح‌ها و مثلث‌سازی‌های تولید شده توسط سایر برنامه‌های MineScape برای حفظ یک منبع حقیقت و همچنین برای دستیابی به آن فرآیند طراحی سریع استفاده می‌کند. گزارش‌های چیدمان چال‌ها را می‌توان به دستگاه‌های حفاری مجهز به GPS صادر کرد.

دراگلاین

MineScape Dragline به مهندسان اجازه می‌دهد تا روش‌های حفاری دراگلاین را بر روی مدل‌های پیت واقعی، به سرعت و کارآمد تعریف و آزمایش کنند. این شامل عملکردهایی برای شبیه‌سازی و اندازه‌گیری طیف گسترده‌ای از روش‌های حرکت مواد از جمله انفجار ریخته‌گری و چرت زدن تولید است. این توابع اجازه می‌دهد تا عملیات در چاله به درستی مدل‌سازی شود. MineScape Dragline بهترین ابزار برای بهینه‌سازی حفاری برای آزمایش سریع روش‌های حفاری جدید در برابر داده‌های واقعی است.

جاده‌های حمل و نقل

MineScape Haulage Roads امکان طراحی جاده‌های معدن را در امتداد هر سطحی فراهم می‌کند. برش و پر کردن در صورت نیاز با حفظ درجه، منحنی و مشخصات ایجاد می‌شود. مقاطع و حجم‌ها برای بهینه‌سازی مکان یابی جاده و برآورد هزینه‌های ساخت و ساز ایجاد می‌شوند.