ردکردن این

GEOVIA Products

Mining software for geologists, engineers, surveyors, mine management, and more.

نرم‌افزارهای معدنکاری برای زمین‌شناسان، مهندسان، نقشه‌برداران، مدیران معدن و سایر موارد

زمین‌شناسی و برنامه‌ریزی معدن

Surpac

GEOVIA Surpac ™ محبوب‌ترین نرم‌افزار زمین‌شناسی و برنامه‌ریزی معدن در جهان است. این نرم‌افزار کارآیی و دقت را به واسطه سهولت استفاده، گرافیک سه‌بعدی قدرتمند و اتوماسیون جریان کار به ارمغان می‌آورد.

GEMS

GEOVIA GEMS ™ قابلیت‌های مشارکتی زمین‌شناسی و برنامه‌ریزی معدن را که از تیم‌های عملکردی متقابل در زمینه اکتشاف، مدل‌سازی، طراحی معدن، برنامه‌ریزی بلندمدت و برنامه‌ریزی تولید پشتیبانی می‌کنند، فراهم می‌آورد

Minex

GEOVIA Minex ™ بهترین ابزارهای زمین‌شناسی و برنامه‌ریزی معدن را برای زغال‌سنگ و سایر ذخایر لایه‌ای فراهم می‌کند، و اطمینان می‌دهد که منابع با دقت ارزیابی شده و به طور کارآمد استخراج می‌شوند.

برنامه‌ریزی تاکتیکی معدن

MineSched

GEOVIA MineSched ™ خلاقانه‌ترین تجربه نرم‌افزاری برنامه‌ریزی برای استخراج معادن، شما را برای به حداکثر رساندن بهره‌وری و سود در راس کنترل شرایط قرار می‌دهد.

برنامه‌ریزی استراتژیک معدن

Whittle

GEOVIA Whittle ™ قابل اعتمادترین نرم‌افزار برنامه‌ریزی استراتژیک معدن در جهان است که برای تعیین و بهینه‌سازی اقتصادی پروژه‌های معادن روباز استفاده می‌شود.

PCBC

GEOVIA PCBC ™ تقریباً توسط هر شرکت بزرگ معدنی درگیر با روش استخراج بلوکی، که برای مطالعات امکان سنجی، طراحی و مدیریت تولید به عملکرد جامع آن متکی است، استفاده می‌شود.

مدیریت تولید

InSite

GEOVIA InSite ™ باعث افزایش سطح اطمینان عملیات معدنکاری برای دستیابی به اهداف تولیدی، مدیریت هزینه‌ها و افزایش بهره‌وری برای برآورده کردن انتظارات ذینفعان می‌شود.

خدمات

مراکز رشد

زمانی که تخصص داخلی یا زمان ندارید، GEOVIA می‌تواند به برآورده کردن نیازهای شما در زمینه زمین‌شناسی، مهندسی و عملیات کمک کند.

® 3DEXPERIENCE

3DEXPERIENCE

GEOVIA 3DEXPERIENCE ™ این پلتفرم، کاربران معدنی را به برنامه‌های مبتنی بر نقش بر روی فضای ابری متصل می‌کند تا برنامه‌های GEOVIA را که کاربران ما می‌شناسند و دوست دارند اجرا کنند.

مشترک شده و باخبر شوید

از آخرین رویدادهای آینده، به‌روزرسانی محصولات، وبینارها مطلع باشید و از ما خبرنامه دریافت کنید.

نکات و آموزش محصول

هرآنچه شما جهت پشتیبانی نیاز دارید تیم قدرتمند ما با شما همراه خواهند بود.

آموزش تخصصی نرم‌افزار

جهت تهیه آموزش‌ها به بخش پکیج‌های آموزشی مراجعه کنید و پکیج مورد نظر را تهیه کنید.

عضویت

 ورود به حساب کاربری

با استفاده از این وب سایت، شما موافقت می‌کنید برای ارائه تجربه دلنشین‌تر برای شما از کوکی‌ها استفاده نماییم
این شامل اطلاعات خصوصی شما نخواهد بود