آشنایی با نرم افزار GEOVIA Minex

™ GEOVIA Minex

زمین‌شناسی و برنامه‌ریزی برای معادن زغالسنگ و ذخایر لایه‌ای

 

دانلود

آشنایی با نرم افزار GEOVIA Minex
دانلود کاتالوگ
gems sysreq20 03 2fc54f789b
سیستم مورد نیاز

GEOVIA Minex به عنوان پیشگام شناخته شده جهانی نرم افزارهای یکپارچه زمین‌شناسی و برنامه‌ریزی معادن زغالسنگ و سایر ذخایر لایه‌ای، تضمین می‌کند که از مرحله‌ی اکتشاف تا بازسازی معدن، منابع به دقت ارزیابی، و به طور کارامد استخراج می‌شوند. به عنوان یک نرم افزارکامل، داده‌ها و مهارت‌ها می‌توانند به راحتی بین تیم‌ها جابجا شوند، و باعث صرفه‌جویی قابل توجهی در وقت و هزینه شوند.

در سراسر جهان، شرکت‌های معدنی برای طراحی، برنامه‌ریزی و اجرای دقیق‌تر استراتژی‌های استخراج که منجر به بهره‌وری‌های مازاد، افزایش بهره‌وری، کنترل هزینه‌ها و افزایش سودآوری می‌شوند، به Minex مراجعه می‌کنند

ابزارهای مدلسازی زمین‌شناسی قابل اطمینان Minex به زمین‌شناسان کمک می‌کند داده‌های گمانه‌ها را مدیریت کنند و ذخایر لایه‌ای را با پشتیبانی از حتی پیچیده‌ترین گسل‌ها، محدودیت‌های زیست‌محیطی و شرایط اقتصادی چالش برانگیز، مدل‌سازی و اندازه‌گیری (عددی) کنند.

توابع برنامه‌ریزی معدن Minex به طور یکپارچه به مدل زمین‌شناسی متصل هستند. برنامه‌ریزی با تعریف مناطق اقتصادی قابل استخراج  شروع می‌شود، بنابراین این مناطق در فاز بعدی طراحی پیت می‌توانند به عنوان منطقه هدف انتخاب شوند. هنگامی که پیت طراحی شده است، ذخایر و داده‌های کیفی برای ارائه دسترسی سریع جهت مشاهده، ویرایش و دست‌کاری، در یک پایگاه داده ذخیره می‌شوند.

مزایا

مشترک شده و باخبر شوید

از آخرین رویدادهای آینده، به‌روزرسانی محصولات، وبینارها مطلع باشید و از ما خبرنامه دریافت کنید.

نکات و آموزش محصول

هرآنچه شما جهت پشتیبانی نیاز دارید تیم قدرتمند ما با شما همراه خواهند بود.

آموزش تخصصی نرم‌افزار

جهت تهیه آموزش‌ها به بخش پکیج‌های آموزشی مراجعه کنید و پکیج مورد نظر را تهیه کنید.
پیمایش به بالا