آشنایی با نرم افزار Geovia Surpac

™ GEOVIA Surpac

زمین‌شناسی یکپارچه، مدل‌سازی منابع، برنامه‌ریزی استراتژیک و تولید معدن

دانلود

3DS GEOVIA Surpac Brochure
دانلود کاتالوگ
gems sysreq20 03 2fc54f789b
سیستم مورد نیاز

GEOVIA Surpac پرکاربردترین سیستم نرم‌افزاری در نوع خود در جهان است که از عملیات استخراج معادن روباز و زیرزمینی و پروژه‌های اکتشافی در بیش از 120 کشور جهان پشتیبانی می‌کند. Surpac متخصصان معدن را قادر می‌سازد تا ذخایر معدنی را به صورت کمی و کیفی ارزیابی کنند و برای استخراج کارآمد ذخیره برنامه‌ریزی کنند.

هر نوع طراحی و برنامه‌ریزی برای عملیات‌های روباز یا زیرزمینی مورد نیاز باشد، Surpac تمام ابزارهای مورد نیاز مهندسان را در اختیار آنها قرار می‌دهد. در این محیط یکپارچه، می‌توان طرح‌هایی برای به حداکثر رساندن بازیابی استخراج ماده معدنی ایجاد کرد، در حالی که با محدودیت‌های پروژه مانند عیار حد، محدودیت‌های اقتصادی و پایداری زمین مطابقت داشته باشد.

Surpac در سایت‌های معدن در سراسر جهان برای تولید معدن استفاده می‌شود و ابزارهای کاربردی یکپارچه برای مهندسان معدن، زمین‌شناسان و نقشه‌برداران معادن ارائه می‌دهد تا از برنامه‌ریزی‌ روشن، ارتباطات موثر و استفاده مداوم از داده‌ها اطمینان حاصل کند. این نرم‌افزار داده های چال‌های حفاری، آتشباری‌ها و نقشه‌برداری را در حالی که با سایر پایگاه‌ داده‌های مورد استفاده در عملیات معدنکاری در ارتباط یکپارچه می باشد، مدیریت می‌کند.

 

مزایا

ani 2
ani 2

مشترک شده و باخبر شوید

از آخرین رویدادهای آینده، به‌روزرسانی محصولات، وبینارها مطلع باشید و از ما خبرنامه دریافت کنید.

نکات و آموزش محصول

هرآنچه شما جهت پشتیبانی نیاز دارید تیم قدرتمند ما با شما همراه خواهند بود.

آموزش تخصصی نرم‌افزار

جهت تهیه آموزش‌ها به بخش پکیج‌های آموزشی مراجعه کنید و پکیج مورد نظر را تهیه کنید.
پیمایش به بالا