آشنایی با نرم افزار GEOVIA Whittle

™ GEOVIA Whittle

برنامه‌ریزی استراتژیک و تولید معدن – بهینه‌سازی سودآوری معدن

دانلود

آشنایی با نرم افزار GEOVIA Whittle - کاتالوگ GEOVIA Whittle
دانلود کاتالوگ
gems sysreq20 03 2fc54f789b
سیستم مورد نیاز

قابل‌اعتمادترین نرم‌افزار برنامه‌ریزی استراتژیک معادن جهان

هنگامی که شرکت‌های اکتشافی و استخراجی معدن نیاز به ارزیابی دوام مالی و استراتژی بهینه معدن برای یک ذخیره را دارند، به نرم‌افزار برنامه‌ریزی استراتژیک پیشروء صنعت معدن – GEOVIA Whittle روی می‌آورند. شرکت‌ها به Whittle تکیه می‌کنند تا به آن‌ها در تعیین استراتژی سرمایه‌گذاری‌ای که یک برنامه‌ریزی قدرتمند برای بیشینه کردن سودآوری با در نظر گرفتن محدودیت‌های استخراج را تولید می‌کند، کمک کند.

این نرم‌افزار با نتایج قابل اطمینانی که ارائه می‌دهد، در سراسر زنجیره ارزش معدن، در مراحل مطالعات مفهومی، امکان‌سنجی، زمانبندی عمر معادن، و در ارزیابی مجدد برنامه‌‎ریزی‌های معدن در سراسر مراحل تولید تا بسته شدن  معدن، استفاده می‌شود.

بهینه‌سازی پیت اولین گام اساسی در آزادسازی پتانسیل اقتصادی کامل عملیات معدن روباز شماست. فراتر از آن، Whittle مجموعه کامل و یکپارچه‌ای از ابزارها را برای بهینه‌سازی زنجیره ارزش معادن در اختیار قرار می‌دهد، ابزارهایی که امکان افزایش چشم‌گیر ارزش پروژه را اضافه بر عمل بهینه‌سازی پیت، فراهم می‌کند.

با Whittle، شما تمام قابلیت‌های برنامه‌ریزی استراتژیک معدن را برای دستیابی به بهینه‌سازی همه‌جانبه استخراج، در اختیار دارید: زمانبندی استراتژیک؛ مدل‌سازی دقیق هزینه، قیمت و بازیابی؛ انباشتگاه‌ها؛ معدن‌های متعدد؛ ترکیب و بهینه‌سازی حد؛ و اخیراً بهینه‌سازی همزمان، یک ابزار نوآورانه و روشی که یک تغییر جهشی رو به جلو، در بهبود NPV نسبت به رویکردهای قبلی ارائه می‌دهد.

مزایا

ani 2
ani 2

مشترک شده و باخبر شوید

از آخرین رویدادهای آینده، به‌روزرسانی محصولات، وبینارها مطلع باشید و از ما خبرنامه دریافت کنید.

نکات و آموزش محصول

هرآنچه شما جهت پشتیبانی نیاز دارید تیم قدرتمند ما با شما همراه خواهند بود.

آموزش تخصصی نرم‌افزار

جهت تهیه آموزش‌ها به بخش پکیج‌های آموزشی مراجعه کنید و پکیج مورد نظر را تهیه کنید.
پیمایش به بالا