نسخه جدید نرم افزار سورپک GEOVIA Surpac 2020 ارائه شد

Telegram-logo
Instagram-logo
نرم افزار Geovia Surpac 2023 منتشر شد
نرم افزار Geovia Surpac 2023 منتشر شد

نرم افزار Geovia Surpac 2023 منتشر شد در راستای تلاش‌های شرکت Geovia برای ارائه به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری به موقع به اعضایی که دارای پشتیبانی تعمیر و

نرم افزار Geovia Whittle v4.7.4 منتشر شد

نرم افزار Geovia Whittle v4.7.4 منتشر شد در راستای تلاش‌های شرکت Geovia برای ارائه به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری به موقع به اعضایی که دارای پشتیبانی تعمیر و

Baner-MineJobs
5/5 - (2 امتیاز)

https://www.mining-eng.ir/?p=5585

فهرست مطالب

نسخه جدید نرم افزار سورپک GEOVIA Surpac 2020 ارائه شد

نسخه جدید نرم افزار سورپک GEOVIA Surpac 2020 امکان بهینه‌سازی سینه‌کارها را با افزودن قابلیت ایجاد چندین سناریوی مختلف بهینه‌سازی سینه کار، ارتقا داده است که توانایی تجزیه و تحلیل سریع به صورت What-if را فراهم می‌کند؛ ظرفیت‌های ابر نقطه (Point Cloud) از طریق فرآیندهای گردش کار جدید و با اضافه کردن ویژگی‌های صرفه جویی در وقت، بهبود یافته است؛ استفاده از فایل‌های SDM به صورت فراداده، توانایی طبقه‌بندی مجدد و رنگ آمیزی داده‌ها را براساس معیارهای مختلف و موارد دیگر در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

 

3DS 2019 GEO Surpac Blog Banner

 

بهینه‌سازی سینه کار

بهینه‌ساز سینه‌کار نرم‌افزار سورپک GEOVIA Surpac 2020 سینه‌کارهای بهینه‌ای را برای طیف وسیعی از روش‌های استخراج زیرزمینی ایجاد می‌کند و لیستی از سینه‌کارها را برای مدل بلوکی تولید می‌کند که هر یک به طور فضایی محل کانی‌سازی را نشان می‌دهند. قابلیت‌های اضافی دیگری در Surpac 2020 با تمرکز بر بهبود توانایی کاربران برای انجام تجزیه و تحلیل What-If، به بهینه ساز سینه‌کار اضافه شده است.

 

برش سینه کار

قابلیت برش ابزارهای طراحی سینه کار در Surpac 2020 باعث بهبود قطعه قطعه شدن حجم‌های متعددی از مواد، استفاده از SDM 2.0 برای داشتن ویژگی‌های وارد شده و خروجی گرفتن ویژگی‌هایی مانند تراکم می شود.

 

ابر نقطه (Point Cloud)

با استفاده از قابلیت های جدید ابر نقطه در Surpac 2020 می توانید فقط با استفاده از طبقه بندی‌های ابر نقطه ای با داده های ابر نقطه مورد نیاز خود کار کنید. با استفاده از مش بندی Lexicographic، می‌‌توانید به سرعت Solid هایی را بدون خطاهای ناخواسته مثل تجهیزات یا پوشش گیاهی تولید کنید.

 

پشتیبانی از فایل‌های SDM

این نسخه به کاربران اجازه می دهد تا فایل‌های SDM را بر اساس فراداده، مرتب سازی، طبقه بندی مجدد کنند و رنگ آمیزی داده ها را بر اساس معیارهای مختلف انجام دهند که انعطاف پذیری فوق العاده ای به آن‌ها می‌دهد.

 

دیگر موارد بهبود یافته

پیشرفت‌های دیگر و رفع نواقصی که عملکرد کار را بهبود می بخشد شامل موارد زیر است:

  • بهبود پشتیبانی از 3DPDF
  • پشتیبانی از پلاگین DGN
  • پشتیبانی از اتوکد 2018
  • مدل های بلوکی گسترده‌ی نرم افزار Vulcan با وجود null در ویژگی های عددی آن‌ها اکنون به درستی نمایش داده می‌شوند.
  • اصلاح عملکرد OBDC برای SQL
  • بروزرسانی acQuire و مشکلات اتصال برطرف شده است.
  • فونت های جدید برای ویرایشگر فونت UI پشتیبانی می شود.
  • بخش ذخیره‌ی فایل، نام فایل‌های فعال را حفظ نمی‌کرد که برطرف شد.
  • ایجاد DTM با مرز‌های فیکس شده.

 

نسخه جدید نرم افزار GEOVIA Surpac 2020 به عنوان بخشی از اشتراک پشتیبانی برنامه تعمیر و نگهداری از طرف GEOVIA ارائه می­‌شود و خریداران دارای پشتیبانی می­‌توانند پس از آماده شدن نسخه از طریق بخش پشتیبانی درخواست آپدیت نرم افزار را نمایند.

logo

تلاش ما در اینجا این است با زبانی ساده شما را با حوزه معدنکاری و زمین‌شناسی، مراحل و آینده این حوزه آشنا کنیم، چرا که معدن مادر صنعت و اولین مرحله زنجیره تامین در تمامی صنایع است.

جدیدترین مطالب رو در ایمیل خود دریافت کنید

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها