ردکردن این
UnWedge

UnWedge

ابزاری کلیدی برای مهندسین ژئوتکنیک که با تونل‌ها، محیط‌های زیرزمینی و مغارها سر و کار دارند. از نرم‌افزار UnWedge به منظور تعیین پایداری گوه‌های سنگی تشکیل شده از تقاطع ناپیوستگی‌های ساختاری استفاده می‌شود. نرم‌افزار UnWedge ضریب ایمنی را محاسبه کرده و توانایی تعیین سیستم نگهدارنده مورد نیاز برای پروژه‌ها را نیز دارد.

کاربردها

کاربردها

بخش پشتیبانی

دسترسی به یک پایگاه داده جامع از راهنمای محصول

آخرین به روزرسانی‌های نرم‌افزار را مشاهده کنید.

آخرین نسخه نرم‌افزار را دانلود کنید.

UnWedge نرم‌افزار تحلیل پایداری سه‌بعدی و تصویری برای حفریات زیرزمینی در محیط‌های سنگی و دربرگیرنده ناپیوستگی‌های ساختاری متقاطع است. ضرایب ایمنی برای گوه‌های مستعد ناپایداری محاسبه شده و سیستم نگهدارنده مورد نیاز با استفاده از انواع الگوی پیچ سنگ و پیچ سنگ منفرد و شاتکریت مدل‌سازی می‌شود. از نرم‌افزار UnWedge به منظور ساخت سریع مدل، تحلیل ضریب ایمنی، قرار دادن تقویت کننده و تفسیر نتایج استفاده می‌شود. تفسیرکننده‌های گرافیکی داده‌ها، مجموعه ابزارهای گسترده‌ای را مانند انیمیشن سه‌بعدی برای نمایش راحت گوه‌های اطراف محل حفاری ارائه می‌کنند.

علاوه بر امکان وارد کردن و ویرایش هندسه تنها با یک کلیک ساده، نرم‌افزار UnWedge سیستم‌های نگهداری به روز شده‌ای را برای پیچ سنگ‌ها، شاتکریت و فشارهای نگهداری ارائه می‌کند. امکان بهینه سازی جهت تونل و گزینه‌ای برای بررسی ترکیب‌های متفاوتی از سه دسته درزه براساس فهرستی با بیش از سه دسته درزه، از جمله ویژگی‌های دیگر این نرم‌افزار است. نرم‌افزار UnWedge از موتور تحلیل جدیدی بر اساس تئوری بلوکی Goodman and Shi استفاده می‌کند که توانایی در نظر گرفتن تنش القایی اطراف محل حفاری و تأثیر آن بر پایداری را دارد. از دیگر ویژگی‌های نرم‌افزار UnWedge می‌توان به مدل‌های مقاومتی جدید مانند بارتن-باندیس و منحنی قدرت و قابلیت مقیاس کردن و تغییر اندازه گوه‌ها اشاره کرد.

UnWedge-Graphical-OutputUnWedge-Graphical-Output
UnWedge-ExcavationUnWedge-Excavation
UnWedge-Field-StressUnWedge-Field-Stress
UnWedge-Fig4UnWedge-Fig4
UnWedge-Tunnel-Axis-PlotUnWedge-Tunnel-Axis-Plot
UnWedge-SupportUnWedge-Support
تمایل دارید نرم‌افزار ما را امتحان کنید؟

عضویت

 ورود به حساب کاربری

با استفاده از این وب سایت، شما موافقت می‌کنید برای ارائه تجربه دلنشین‌تر برای شما از کوکی‌ها استفاده نماییم
این شامل اطلاعات خصوصی شما نخواهد بود