ردکردن این
SWedge

SWedge

نرم‌افزار SWedge یک ابزار سریع و با قابلیت استفاده آسان برای ارزیابی هندسه و مطالعات پایداری سطوح گوه در ترانشه‌های سنگی می‌باشد. این نرم‌افزار می‌تواند همزمان با Dips نیز استفاده شود.

کاربردها

کاربردها

بخش پشتیبانی

دسترسی به یک پایگاه داده جامع از راهنمای محصول

آخرین به روزرسانی‌های نرم‌افزار را مشاهده کنید.

آخرین نسخه نرم‌افزار را دانلود کنید.

نرم‌افزار SWedge یک ابزار سریع، تطبیق‌پذیر با نرم‌افزارهای دیگر و با قابلیت استفاده آسان برای ارزیابی هندسه و مطالعات پایداری سطوح گوه در شیروانی‌های سنگی می‌باشد. گوه‌ها توسط دو صفحه ناپیوستگی متقاطع شامل سطح شیروانی و یک ترک کششی انتخابی تعریف می‌گردند. نرم‌افزار SWedge یک محیط گرافیکی یکپارچه برای ورود سریع و آسان داده‌ها و تصویر‌ سازی سه بعدی مدل را فراهم آورده است.

نرم‌افزار SWedge تحلیل‌های گوناگون قطعی، احتمالاتی، ترکیبی، حساسیت و تداوم ناپیوستگی (Persistence) را ارائه می‌دهد. پیچ سنگ‌ها، شاتکریت و فشار سیستم نگهداری می‌توانند برای افزایش ضریب ایمنی گوه به کار روند. همچنین نیروهایی نظیر فشار آب، بارهای لرزه‌ای، و یا نیروهای خارجی که ممکن است پایداری را به مخاطره اندازند، به راحتی مدل می‌شوند. معیارهای مقاومت برشی درزه مانند موهر-کولومب، بارتون-باندیس یا مدل‌های منحنی قدرت و زاویه موج‌داری درزه نیز می‌توانند تعریف شوند.

swedge_fig1swedge_fig1
swedge_fig2swedge_fig2
SWedge-Fig3SWedge-Fig3
SWedge-Fig4SWedge-Fig4
SWedge-Fig5SWedge-Fig5
تمایل دارید نرم‌افزار ما را امتحان کنید؟

عضویت

 ورود به حساب کاربری

با استفاده از این وب سایت، شما موافقت می‌کنید برای ارائه تجربه دلنشین‌تر برای شما از کوکی‌ها استفاده نماییم
این شامل اطلاعات خصوصی شما نخواهد بود