ردکردن این
Slide3

Slide3

نرم‌افزار Slide3 یک نرم‌افزار تحلیل پایداری شیروانی سه‌بعدی می‌باشد که براساس برنامه پرفروش Slide2 طراحی شده است. با توسعه این نرم‌افزار به صورت سه‌بعدی، اکثر قابلیت‌های نرم‌افزار Slide2 در حالت سه‌بعدی نیز وجود خواهند داشت که این شامل شرایط زمین‌شناسی پیچیده، محیط‌های ناهمسان (غیرایزوتروپ)، شرایط بارگذاری متفاوت و طراحی طیف وسیعی از سیستم‌های نگهداری می‌باشد.

کاربردها

کاربردها

بخش پشتیبانی

دسترسی به یک پایگاه داده جامع از راهنمای محصول

آخرین به روزرسانی‌های نرم‌افزار را مشاهده کنید.

آخرین نسخه نرم‌افزار را دانلود کنید.

نرم‌افزار Slide3 (سابقا Slide3) که در سال 2017 طراحی و به بازار عرضه شد، برنامه‌ای قدرتمند برای مهندسین ژئوتکنیک می‌باشد که می‌توانند با استفاده از این نرم‌افزار ضریب ایمنی هندسه‌های پیچیده سه‌بعدی در مطالعات تحلیل پایداری را محاسبه نمایند، مسئله‌ای که شاید در مدل‌های دو‌بعدی به صورت کامل نتوان آن را مدل نمود. فرایند مدل‌سازی سه‌بعدی در این نرم‌افزار شامل طیف وسیعی از موضوعات شامل رانش زمین (Landslide)، دیواره‌های MSE، شیروانی‌های نگهداری شده توسط نیلینگ‌ها و بسیاری موارد دیگر می‌باشد.

با استفاده از نرم‌افزار Slide3، کاربران می‌توانند ریزش‌ها را در هر جهت و راستایی محاسبه نمایند بدون نیاز به اینکه قبل از تحلیل برای آن راستایی تعیین نمایند. در نتیجه، این قابلیت باعث افزایش کارایی در مدل‌سازی و تحلیل خواهد شد.

محاسبه مدل‌های بزرگ ممکن است زمان‌بر باشد، اما با قابلیت پیشرفته پردازش موازی (Parallel processing) نرم‌افزار Slide3 می‌تواند تحلیل‌ها را 10 برابر سریع‌تر از سایر رقبا انجام دهد.

Slide3-Open-PitSlide3-Open-Pit
Slide3-SupportSlide3-Support
Slide3-Import-Slide2Slide3-Import-Slide2
Slide3-Water-Pressure-GridSlide3-Water-Pressure-Grid
Slide3-BoreholesSlide3-Boreholes
تمایل دارید نرم‌افزار ما را امتحان کنید؟

عضویت

 ورود به حساب کاربری

با استفاده از این وب سایت، شما موافقت می‌کنید برای ارائه تجربه دلنشین‌تر برای شما از کوکی‌ها استفاده نماییم
این شامل اطلاعات خصوصی شما نخواهد بود