ردکردن این
Settle3

Settle3

Settle3 (سابق Settle3D) نرم‌افزاری برجسته برای تحلیل سه‌بعدی نشست خاک می‌باشد و توسط مهندسین ژئوتکنیک در پروژه‌های عمرانی سرتاسر دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرد. Settle3 نرم‌افزاری ساده و در عین حال پیچیده می‌باشد که به منظور تحلیل تحکیم قائم و نشست تحت بارگذاری‌های سطحی، فونداسیون و خاکریز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کاربردها

کاربردها

بخش پشتیبانی

دسترسی به یک پایگاه داده جامع از راهنمای محصول

آخرین به روزرسانی‌های نرم‌افزار را مشاهده کنید.

آخرین نسخه نرم‌افزار را دانلود کنید.

Settle3 (با نام سابق Settle3D) نرم‌افزاری سه‌بعدی برای تحلیل تحکیم قائم و نشست تحت بارگذاری‌های سطحی، فونداسیون و خاکریز می‌باشد. کاربر می‌تواند به سرعت پروفیل‌های پیچیده خاک و شرایط بارگذاری ایجاد کند و نتایج آن را به صورت سه‌بعدی مشاهده کند. در این نرم‌افزار مدل‌سازی می‌تواند گام بندی شود و تحلیل تحکیم وابسته به زمان شامل تحکیم اولیه و ثانویه (خزش) در فواصل زمانی دلخواه کاربر انجام شود. مواد خطی و غیر خطی قابل مدل‌سازی هستند. امکان گام‌بندی تراز آب زیر زمینی وجود دارد و همچنین شرایط زهکشی قائم و افقی نیز می‌تواند تعیین شود.

بارگذاری در انواع اشکال دایره‌ای، مستطیلی، چند ضلعی و به صورت مقدار بار یکنواخت و متغیر قابل تعریف است. فونداسیون نیز به صورت منعطف یا صلب تعریف می‌شود. بارگذاری قابل گام‌بندی شدن و اعمال در هر عمق دلخواه است (به منظور شبیه‌سازی شمع‌ها و فونداسیون گسترده). حفریات قابل تعریف می‌باشند و بارگذاری در محل‌های حفاری شده قابل اعمال است. ابزار ویژه طراحی خاکریز به کاربر این امکان را می‌دهد تا خاکریز با چندین لایه تعریف کند. گزینه تحلیل برگشتی به کاربر این امکان را می‌دهد تا ارتفاع خاکریز پیش از بارگذاری یا زمان مورد نیاز برای رسیدن به نشست دلخواه را تعیین کند.

تنش‌های بارگذاری در فضای سه‌بعدی و از بین رفتن فشار منفذی و نشست در فضای یک‌بعدی محاسبه می‌شوند. نتایج بر روی خط یا صفحات افقی و قائم دلخواه قابل نمایش است.

Settle-LiquefactionSettle-Liquefaction
Settle-CPTSettle-CPT
Settle-EmbankmentSettle-Embankment
تمایل دارید نرم‌افزار ما را امتحان کنید؟

عضویت

 ورود به حساب کاربری

با استفاده از این وب سایت، شما موافقت می‌کنید برای ارائه تجربه دلنشین‌تر برای شما از کوکی‌ها استفاده نماییم
این شامل اطلاعات خصوصی شما نخواهد بود