ردکردن این
RSData

RSData

کمبود داده‌های ورودی مرتبط با ویژگی‌های خاک و سنگ یک مانع اصلی در زمان تحلیل‌های ژئوتکنیکی توسط کاربر می‌باشد. نرم‌افزار RSData با بهره‌گیری از ابزارهای تحلیل و داده‌های جمع‌آوری شده به کاربر در تعیین خصوصیات محیط‌های خاکی و سنگی و حل این مشکل کمک می‌نماید.

کاربردها

کاربردها

بخش پشتیبانی

دسترسی به یک پایگاه داده جامع از راهنمای محصول

آخرین به روزرسانی‌های نرم‌افزار را مشاهده کنید.

آخرین نسخه نرم‌افزار را دانلود کنید.

نرم‌افزار RSData یک ابزار قدرتمند و چند منظور برای تحلیل داده‌های مقاومتی سنگ و خاک و تعیین منحنی‌های مقاومتی و سایر پارامترهای فیزیکی می‌باشد. نرم‌افزار RSData شامل افزونه‌ایی به نام RocProp است که به عنوان یک پایگاه داده‌ای حاوی ویژگی‌های سنگ بکر می‌تواند به صورت یک برنامه کاربردی مستقل اجرا شود.

نرم‌افزار RSData می‌تواند برای تعیین پارامترهای منحنی‌های مقاومتی خطی و غیر خطی برای سنگ و خاک بر اساس تحلیل‌های داده‌های مقاومتی برشی مستقیم و سه محوره به کار گرفته شود.

نرم‌افزار RSData چهار مدل مقاومتی با کاربرد گسترده در مهندسی ژئوتکنیک شامل هوک- براوون تعمیم یافته، موهر کولمب، بارتن- بندیس و منحنی قدرت را به کار گرفته است.

منحنی‌های شکست می‌توانند در هر دو فضای تنش‌های اصلی و نرمال- برشی ترسیم شوند. شکست نیز می‌توانند بر روی نمودارهای تنش اصلی و تنش اصلی-کششی پلات شوند. منحنی‌های تنش نرمال- برشی که در نرم‌افزار RSData تهیه شده‌اند می‌توانند برای مسائلی نظیر تحلیل تعادل حدی پایداری شیروانی استفاده شوند، در حالیکه منحنی‌های تنش اصلی می‌توانند برای مدل‌سازی رفتار حفریات زیر‌زمینی به کار گرفته شوند.

نرم‌افزار RSData یک برنامه مرتبط با سایر نرم‌افزارهای این شرکت می‌باشد که به کاربر اجازه می‌دهد تا بتواند به آسانی پارامترهای مقاومتی مختلف را امتحان و تاثیر این پارامترها بر روی یک منحنی شکست را مشاهده کند که این امر به کاربر درک بهتری از مقاومت ماده ارائه می‌دهد.

ویژگی‌های مقاومتی مواد که توسط RSData تعیین می‌شوند، می‌توانند به عنوان داده ورودی برای برنامه‌های تحلیل عددی مانند RS2 و Slide2 استفاده شوند.

RSData_stress-tab-material-model-optionsRSData_stress-tab-material-model-options
RSData_strength-exampleRSData_strength-example
RSData-Define-Laboratory-Stress-Path-option-for-adding-lab-dataRSData-Define-Laboratory-Stress-Path-option-for-adding-lab-data
Define-Material-Models-dialog-for-entering-material-propertiesDefine-Material-Models-dialog-for-entering-material-properties
Define-Test-Simulations-dialogDefine-Test-Simulations-dialog
تمایل دارید نرم‌افزار ما را امتحان کنید؟

عضویت

 ورود به حساب کاربری

با استفاده از این وب سایت، شما موافقت می‌کنید برای ارائه تجربه دلنشین‌تر برای شما از کوکی‌ها استفاده نماییم
این شامل اطلاعات خصوصی شما نخواهد بود