ردکردن این
RS3

RS3

RS3 نرم‌افزار اجزاء محدود سه‌بعدی می‌باشد که به منظور مدل‌سازی شیب‌ها، طراحی تونل و نگهدارنده آن، حفریات سطحی و زیرسطحی، طراحی فونداسیون، خاکریزها، تحکیم، نشت آب زیرزمینی و سایر موارد مورد استفاده قرار می‌گیرد. با استفاده از روش کاهش مقاومت برشی کاملا خودکار این نرم‌افزار، مدل‌سازی‌های سه‌بعدی پیچیده پایداری شیب به راحتی قابل انجام است.

کاربردها

کاربردها

بخش پشتیبانی

دسترسی به یک پایگاه داده جامع از راهنمای محصول

آخرین به روزرسانی‌های نرم‌افزار را مشاهده کنید.

آخرین نسخه نرم‌افزار را دانلود کنید.

نرم‌افزار RS3 به منظور تحلیل سه‌بعدی سازه‌های ژئوتکنیکی با کاربردهای عمرانی و معدنی طراحی شده است و برای هر دو نوع محیط خاکی و سنگی قابل استفاده می‌باشد. RS3 یک برنامه چند منظوره تحلیل اجزا محدود است که در حفاری‌های زیرزمینی، طراحی تونل و نگهدارنده آن، حفاری سطحی، طراحی فونداسیون، خاکریزها، تحکیم، نشت آب زیرزمینی و سایر موارد مورد استفاده قرار می‌گیرد. تحلیل دینامیکی و کاهش مقاومت برشی خودکار از ویژگی‌های جدید این نرم‌افزار می‌باشد.

هندسه مدل سه‌بعدی با استفاده از ابزارهای ترسیم (CAD) یا با وارد کردن فایل‌های سه‌بعدی مانند DXF‌ها ایجاد می‌شود.

این نرم‌افزار قابلیت گام‌بندی حفریات، نصب نگهدارنده، بارگذاری و سایر جنبه‌های مدل‌سازی را داراست و مدل‌هایی با بیش از صدها گام را تحلیل می‌کند.

پس از انجام محاسبات تحلیل، گزینه‌های متعددی برای نمایش نتایج در فضای دو‌بعدی و سه‌بعدی وجود دارد (برای مثال: جابجایی‌ها، فشار آب منفذی، تنش‌ها، کرنش‌ها، بردارهای جریان و سایر موارد). کاربر می‌تواند نتایج را بر روی سطوح حفاری یا صفحات نمایش و خطوط دلخواه ترسیم کند. همچنین می‌توان جزئیات نیروهای نگهدارنده و جابجایی‌ها و تفاوت نتایج بین گام‌ها را مشاهده کرد. نتایج و تصاویر مربوط به آن قابل ارسال و تنظیم دلخواه برای تهیه ارائه و گزارش می‌باشد.

RS3-KerstenRS3-Kersten
RS3-GroundwaterRS3-Groundwater
RS3-Shear-Strength-ReductionRS3-Shear-Strength-Reduction
RS3-Fig2RS3-Fig2
RS3-Fig4RS3-Fig4
تمایل دارید نرم‌افزار ما را امتحان کنید؟

عضویت

 ورود به حساب کاربری

با استفاده از این وب سایت، شما موافقت می‌کنید برای ارائه تجربه دلنشین‌تر برای شما از کوکی‌ها استفاده نماییم
این شامل اطلاعات خصوصی شما نخواهد بود