ردکردن این
RS2

RS2

نرم‌افزار Slide2 یک برنامه قدرتمند و با کاربری آسان می‌باشد که با استفاده از روش تعادل حدی به تحلیل پایداری شیروانی در حالت دوبعدی می‌پردازد. این نرم‌افزار می‌تواند برای تمامی‌انواع شیروانی‌های سنگی و خاکی، خاکریزها، سدها و دیواره‌های حائل مورد استفاده قرار گیرد. نرم‌افزار Slide2 قابلیت تحلیل نشت آب زیرزمینی به روش المان محدود، تحلیل احتمالاتی، مدل‌سازی با قابلیت استفاده از چند سناریو مدل‌سازی و طراحی سیستم نگهداری را شامل می‌شود.

کاربردها

کاربردها

بخش پشتیبانی

دسترسی به یک پایگاه داده جامع از راهنمای محصول

آخرین به روزرسانی‌های نرم‌افزار را مشاهده کنید.

آخرین نسخه نرم‌افزار را دانلود کنید.

نرم‌افزار RS2 (با نام‌های سابق Phase2 یا RS2) یک برنامه قدرتمند المان محدود دو‌بعدی می‌باشد که برای هر دو نوع محیط خاکی و سنگی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نرم‌افزار برای بازه وسیعی از پروژه‌های مهندسی شامل طراحی حفریات، پایداری شیب، نشت آب زیرزمینی، تحلیل احتمالاتی، تحکیم و تحلیل‌های دینامیکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. مدل‌های چند مرحله‌ای و پیچیده به راحتی ساخته شده و به سرعت مورد تحلیل قرار می‌گیرند. از جمله این مدل‌ها می‌توان به تونل‌ها در سنگ‌های ضعیف و پردرزه، حفریات نیروگاه‌های زیرزمینی، معادن روباز و شیب‌ها، سد‌ها، خاکریزها، دیوارهای نگهبان و بسیاری دیگر اشاره نمود. شکست پیش رونده، برهم‌کنش سیستم‌های نگهداری و بسیاری از مشکلات دیگر را می‌توان با این نرم‌افزار حل نمود.

یکی از مشخصه‌های اصلی نرم‌افزار RS2 تحلیل المان محدود پایداری شیب با استفاده از روش کاهش مقاومت برشی می‌باشد. این قابلیت به طور کامل خودکار می‌باشد و با انواع معیارهای مقاومتی مانند هوک-براون یا موهر-کولمب استفاده می‌شود. مدل‌های شیب می‌توانند در هر دو نرم‌افزار Slide و RS2 به صورت ورودی و یا خروجی لحاظ شوند که این امر مقایسه بین نتایج روش تحلیل تعادل حدی و المان محدود را میسر می‌سازد.

با گزینه پردازشگرهای چند هسته‌ای موازی و 64 بیتی، مدل‌های بزرگ‌تر و پیچیده‌تر در زمان کوتاه‌تر حل خواهند شد.

RS2-Shear-Strength-ReductionRS2-Shear-Strength-Reduction
RS2-GeotextileRS2-Geotextile
RS2-KerstenRS2-Kersten
RS2-ProbabilisticRS2-Probabilistic
RS2-SeepageRS2-Seepage
تمایل دارید نرم‌افزار ما را امتحان کنید؟

عضویت

 ورود به حساب کاربری

با استفاده از این وب سایت، شما موافقت می‌کنید برای ارائه تجربه دلنشین‌تر برای شما از کوکی‌ها استفاده نماییم
این شامل اطلاعات خصوصی شما نخواهد بود