ردکردن این
RocTopple

RocTopple

نرم‌افزار RocTopple قسمتی از مجموعه کامل نرم‌افزارهای تحلیل پایداری شیروانی‌های سنگی شرکت راکساینس شامل نرم‌افزارهای Swedge، RocPlane و Dips می‌باشد. این نرم‌افزار دو‌بعدی و سه‌بعدی راه‌حل‌های سریع و همه جانبه را برای مشکلات مختلف پایداری شیروانی به کاربران خود ارائه می‌دهد.

کاربردها

کاربردها

بخش پشتیبانی

دسترسی به یک پایگاه داده جامع از راهنمای محصول

آخرین به روزرسانی‌های نرم‌افزار را مشاهده کنید.

آخرین نسخه نرم‌افزار را دانلود کنید.

نرم‌افزار RocTopple یک برنامه جذاب برای تحلیل ریزش‌های واژگونی می‌باشد که امکان طراحی سیستم‌های نگهداری برای شیروانی‌های سنگی را دارا می‌باشد. این تحلیل براساس روش تحلیل بلوک واژگونی معمول ارائه شده از سمت آقای گودمن و بری می‌باشد که برای اولین بار در سال 1976 تحت عنوان “واژگونی شیروانی‌های سنگی” در مقاله‌ای چاپ شد.

RocTopple به صورت خودکار بلوک‌های واژگونی را تولید می‌نماید. نرم‌افزار RocTopple شرایطی را فراهم آورده تا کاربر ریزش دیواره را به صورت دو‌بعدی و سه‌بعدی به آسانی مشاهده نماید و پتانسیل ریزش هر کدام از بلوک‌های منفرد (واژگونی، لغزشی و پایدار) را همانند ضریب ایمنی برای کل دیواره نشان می‌دهد.

علاوه بر تحلیل آماری، نرم‌افزار RocTopple توانایی انجام تحلیل احتمالاتی و آنالیز حساسیت را نیز دارا می‌باشد. تحلیل احتمالاتی به کاربر این امکان را می‌دهد تا توزیع‌های آماری برای هر ترکیبی از متغیرهای ورودی تعریف نماید. احتمال وقوع ریزش محاسبه می‌گردد و نتایج می‌توانند به صورت هیستوگرام‌ها، نمودارهای پراکندگی و تجمعی ترسیم گردند. آنالیز حساسیت این امکان را فراهم می‌آورد تا تاثیر هر کدام از متغیرها به صورت انفرادی بر روی نتایج مورد بررسی قرار گیرد.

نرم‌افزار RocTopple استاندارهای طراحی Eurocode 7 را اجرا می‌نماید که به کاربر این امکان را می‌دهد تا ضرایب ایمنی جزیی برای اجزای مختلف تحلیل را تعریف نماید.

RocTopple_fig1RocTopple_fig1
RocTopple-Fig2RocTopple-Fig2
RocTopple-Fig3RocTopple-Fig3
RocTopple-LoadingRocTopple-Loading
RocTopple-Slope-PropertiesRocTopple-Slope-Properties
RocTopple-SupportRocTopple-Support
تمایل دارید نرم‌افزار ما را امتحان کنید؟

عضویت

 ورود به حساب کاربری

با استفاده از این وب سایت، شما موافقت می‌کنید برای ارائه تجربه دلنشین‌تر برای شما از کوکی‌ها استفاده نماییم
این شامل اطلاعات خصوصی شما نخواهد بود