ردکردن این
RocFall

RocFall

زمانی که یک شیروانی به علت سقوط سنگ در معرض خطر می‌باشد، نرم‌افزار RocFall در این شرایط بسیار کارآمد می‌باشد. محاسبه انرژی، سرعت و ارتفاع پرتابه سنگی و انجام اقدامات اصلاحاتی بر روی مدل نظیر طراحی موانع از اصلی‌ترین اهداف این نرم‌افزار محسوب می‌شود. مشاهده سنگ‌های در حال سقوط در گزارش‌های استاتیکی یا نمایش متحرک مسیر پرتاب سنگ به منظور ایجاد یک تجسم آشکار از آن می‌تواند از دیگر قابلیت‌های این نرم‌افزار باشد.

کاربردها

کاربردها

بخش پشتیبانی

دسترسی به یک پایگاه داده جامع از راهنمای محصول

آخرین به روزرسانی‌های نرم‌افزار را مشاهده کنید.

آخرین نسخه نرم‌افزار را دانلود کنید.

برنامه RocFall یک برنامه تحلیل آماری می‌باشد که به منظور ارزیابی شیب‌های با ریسک سقوط سنگ طراحی شده است. منحنی انرژی، سرعت و ارتفاع پرتابه برای تمام شیب می‌تواند همانند نقاط انتهایی سقوط سنگ‌ها توسط این برنامه تعیین گردد. توزیع انرژی، سرعت و ارتفاع پرتابه همچنین در راستای پروفیل شیب محاسبه می‌شوند. توزیع‌ها می‌توانند به صورت گراف رسم شوند و اطلاعات آماری جامع به صورت خودکار مورد محاسبه قرار می‌گیرند. نرم‌افزار RocFall این امکان را برای کاربر فراهم می‌آورد تا هر دو تحلیل Lumped mass و rigid body را انجام دهد.

نرم‌افزار RocFall می‌تواند در تعیین اقدامات اصلاحاتی نیز بسیار مفید باشد: ویژگی‌های جنس تشکیل دهنده هر سگمنت از شیروانی می‌تواند تغییر نماید و امکان مقایسه با سایر نتایج را ایجاد نماید. اطلاعات در خصوص انرژی جنبشی و محل تاثیر بر روی یک مانع می‌تواند به محاسبه ظرفیت، مکان و اندازه مانع کمک نماید. نرم‌افزار RocFall همچنین اطلاعات تجاری متنوعی از موانع را در داخل نرم افزار گردآوری نموده است. کاربرها می‌توانند یک مانع به صورت دلخواه تعریف نمایند و یا از داخل یکی از موانع از پیش تعیین شده انتخاب نمایند. تحلیل حساسیت مانع به کاربر این امکان را می‌دهد تا به صورت خودکار محل، ارتفاع، زاویه و یا ظرفیت موانع را تغییر دهد.

نرم‌افزار RocFall به کاربر این امکان را می‌دهد تا به صورت سریع و آسان، خروجی‌های با کیفیت بالا تولید نماید. گراف‌ها می‌توانند توسط یک کلیک به صورت خروجی اکسل تبدیل شوند و مسیرهای گذر پرتابه‌های سنگی و پروفیل شیروانی می‌توانند به آسانی به صورت یک فایل dxf خروجی گرفته شوند تا به صورت ورودی در نرم‌افزار CAD مورد استفاده قرار گیرند. ابزار ترسیم به صورت مناسبی ارتقا یافته تا فایل‌های bitmap، خطوط چندگانه کادرهای نوشتاری متن که به صورت خودکار با داده‌های شبیه‌سازی مربوطه پر می‌شوند، محورهایی که می‌توانند انتخاب و بر روی یک محیط دیگر قرار بگیرند تا مختصات‌ها را برروی برگه‌های پرینت شده به نمایش درآورند همگی از مثال‌های تغییراتی هستند که در زمینه ابزارهای ترسیم اتفاق افتاده است.

RocFall-ContactPointsRocFall-ContactPoints
RocFall-BermsRocFall-Berms
RocFall-Fig2RocFall-Fig2
RocFall-Fig3RocFall-Fig3
RocFall-Fig4RocFall-Fig4
RocFall-Barrier-SensitivityRocFall-Barrier-Sensitivity
تمایل دارید نرم‌افزار ما را امتحان کنید؟

عضویت

 ورود به حساب کاربری

با استفاده از این وب سایت، شما موافقت می‌کنید برای ارائه تجربه دلنشین‌تر برای شما از کوکی‌ها استفاده نماییم
این شامل اطلاعات خصوصی شما نخواهد بود