ردکردن این
EX3

EX3

EX3 یک برنامه تحلیل سه بعدی مهندسی برای ساختارهای سنگی زیر‌زمینی است. این برنامه شامل مدول‌هایی برای مدل‌سازی هندسی، مش‌بندی سطحی، تحلیل تنش الاستیک بر مبنای روش المان مرزی و تفسیر و نمایش گرافیکی داده‌ها می‌باشد.

کاربردها

کاربردها

بخش پشتیبانی

دسترسی به یک پایگاه داده جامع از راهنمای محصول

آخرین به روزرسانی‌های نرم‌افزار را مشاهده کنید.

آخرین نسخه نرم‌افزار را دانلود کنید.

EX3 یک برنامه تحلیل سه بعدی مهندسی برای حفریات زیرزمینی در سنگ است. این نرم‌افزار در اصل برای تحلیل تنش توسعه یافته است، اگر چه ابزارهای گرافیکی داده برای دامنه گسترده‌ای از داده‌های سه بعدی معدنی و عمرانی به کار برده می‌شود. به عنوان مثال، از این نرم‌افزار برای نمایش گرافیکی داده‌های ریزلرزه‌ای مانند داده‌های سرعت لرزه‌ای و پارامترهای منبع و چگالی رویداد استفاده می‌شود.

نرم‌افزار EX3 شامل سه مدول برنامه است: مدول Model که هندسه و تفکیک المان مرزی بازکننده‌های زیرزمینی را ایجاد می‌نماید، مدول Compute که محاسبات تنش‌ها و جابه‌جایی‌ها را با استفاده از روش مرزی مستقیم انجام می‌دهد و مدول Interpret که با قابلیت تصویرسازی متحرک سه بعدی، نتایج تحلیل را به صورت تصویری نشان می‌دهد. هر کدام از این سه مدول می‌توانند به صورت مستقل اجرا شوند. به عنوان مثال، داده ورودی برای محاسبه می‌تواند با استفاده از مدول Model یا سایر برنامه‌های برمبنای CAD تولید شوند. همچنین، مدول Interpret داده‌ها را از مدول Compute یا سایر منابع نیز می‌پذیرد. هر دو مدول Model و Interpret به صورت کامل در تعامل باهم بوده و برنامه‌های منو محور می‌باشند

Picture1Picture1
Picture2Picture2
Picture3Picture3
تمایل دارید نرم‌افزار ما را امتحان کنید؟

عضویت

 ورود به حساب کاربری

با استفاده از این وب سایت، شما موافقت می‌کنید برای ارائه تجربه دلنشین‌تر برای شما از کوکی‌ها استفاده نماییم
این شامل اطلاعات خصوصی شما نخواهد بود