ردکردن این
Dips

Dips

Dips یک برنامه نمایش استریوگرافیک برای تحلیل و نمایش داده‌های جهت‌دار می‌باشد. تعیین دسته درزه‌ها، تحلیل سینماتیک مطالعات پایداری شیب و بسیاری دیگر، از جمله کارکردهای نرم‌افزار چند منظوره Dips است. این نرم‌افزار با مجموعه ابزارهای سنگی شامل SWedge و UnWedge نیز به خوبی کار می‌کند.

کاربردها

کاربردها

بخش پشتیبانی

دسترسی به یک پایگاه داده جامع از راهنمای محصول

آخرین به روزرسانی‌های نرم‌افزار را مشاهده کنید.

آخرین نسخه نرم‌افزار را دانلود کنید.

نرم‌افزار Dips برای تحلیل مرتبط داده‌های اولیه زمین‌شناسی طراحی شده است. این نرم‌افزار کاربردهای زیادی داشته و برای هر دو نوع کاربر مبتدی و با تجربه طراحی شده است که قصد استفاده از ابزارهای پیشرفته تحلیل داده‌های زمین شناسی دارند.

نرم‌افزار Dips به کاربر این امکان را می‌دهد تا داده‌های ساختاری را بر اساس روش‌های مشابه مورد استفاده در استریونت‌های دستی، مشاهده و تحلیل کند. علاوه‌ بر‌ این، بسیاری ویژگی‌های محاسباتی مانند نمایش کنتوری آماری دسته بندی راستا، راستای متوسط و محاسبات اعتماد، موجودیت دسته (Cluster Variability)، تحلیل سینماتیک و تحلیل ویژگی‌های کمی‌و کیفی در این نرم‌افزار موجود می‌باشند.

نرم‌افزار Dips برای تحلیل ویژگی‌های مربوط به مهندسی ساختارهای سنگی طراحی شده است، اگرچه، قالب آزاد فایل اطلاعات Dips امکان تحلیل هرنوع داده راستا محور را دارا می‌باشد.

Dips-Fig1Dips-Fig1
Dips-Fig2Dips-Fig2
Dips-Fig3Dips-Fig3
Dips-3D-SteronetDips-3D-Steronet
تمایل دارید نرم‌افزار ما را امتحان کنید؟

عضویت

 ورود به حساب کاربری

با استفاده از این وب سایت، شما موافقت می‌کنید برای ارائه تجربه دلنشین‌تر برای شما از کوکی‌ها استفاده نماییم
این شامل اطلاعات خصوصی شما نخواهد بود