جهت استفاده از سایت و خدمات ما این قوانین و شرایط ثابت و ملزم به رعایت هستند

شرایط و قوانین

6 image png

سایت مهندسی معدن یک محیط آموزشی تخصصی است. به جز مطالب متنی و تصویری رایگان دارای مطالب اختصاصی برای کاربران ویژه می‌باشد، تمامی مطالب به صورت ترکیب متن و تصویر (و بعضا ویدئو) هستند. بنابراین سایت مهندسی معدن زمانی می‌تواند برای شما حداکثر اثربخشی را داشته باشد که درست مثل فضای درس و مدرسه و دانشگاه، حوصله‌ی خواندن و نوشتن داشته باشید.

با پرداخت حق اشتراک،‌ شما به تمامی مطالب سایت و منابع قرار داده شده در گروه تلگرام دسترسی پیدا می‌کنید. اما از شما انتظار می‌رود نظرات و پیشنهادات خود را در قالب کامنت زیر هر مطلب ثبت کنید. این شیوه،‌ درست مشابه منطق یادگیری ترتیبی است که در دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی در قالب پیش‌نیاز اجرا می‌شود.

هزینه و تعرفه‌ی اعلام شده برای حق اشتراک، صرفاً برای یک نفر در نظر گرفته شده است. بنابراین از نظر اخلاقی، استفاده‌ی چند نفر از یک اکانت صحیح نیست. ضمن این‌که در صورت استفاده‌ی چند نفر از دستگاه‌های متعدد با الگوهای رفتاری متفاوت و آی‌پی‌های مختلف، ممکن است سیستم امنیتی سایت سردرگم‌شده و دسترسی کاربر را قطع کرده و آی‌پی‌ یا آی‌دی را مسدود کند. بدیهی است در این شرایط، تصمیم‌گیری در مورد رفع یا عدم رفع مسدودی و برقراری دسترسی مجدد در اختیار تیم اجرایی سایت بوده و زمان‌بر خواهد بود.

اعضای ویژه سایت با پرداخت حق اشتراک، حق دسترسی به مطالب و منابع را در طول مدت فعال بودن اشتراک به دست می‌آورند. بدیهی است حق دسترسی به معنای حق مالکیت نیست. بنابراین سایت مهندسی معدن با هرگونه استفاده و نقل مطالب و منابع خود در فضاهای بیرون سایت،‌ به هر شکل و با هر عنوان مخالف است و در صورت مشاهده‌ی تخلف،‌ لغو کامل اکانت و پیگیری قانونی را از حقوق خود می‌داند.

سایت مهندسی معدن بخشی از هزینه‌ی خود را از طریق فروش محصولات در کانال تلگرام و پروفایل تأمین می‌کند. خرید حق اشتراک به معنای دسترسی به مطالب سایت و منابع گروه تلگرام ارائه شده است و دسترسی به محصولات شامل آن‌ نمی‌شود. برای این محصولات باید هزینه‌ی جداگانه پرداخت شود.

سایت مهندسی معدن جامعه‌ای است که زنان و مردان در آن،‌ از اقوام و ملیت‌ها و نژادهای متفاوت، با دیدگاه‌های سیاسی، باورها و جهان‌بینی‌های گوناگون در کنار هم حضور دارند. افتخار ما این است که در این جمع، افراد فارغ‌ از گوناگونی‌ها، در کنار یکدیگر به رشد و یادگیری مشغول هستند. هر نوع کامنت یا محتوایی که موجب توهین به گروه‌های دیگر شده و یا تنش و حاشیه ایجاد کرده و مسیر یادگیری را مختل کند، تأیید و منتشر نخواهد شد. به طور خاص، سایت مهندسی معدن با توجه به مأموریت خود (فعالیت در حوزه معدن و زمین‌شناسی) ترجیح می‌دهد گفتگوها به مباحث سیاسی آلوده نشوند.

متمم برای گفتگو و تعامل با دوستان، صرفاً‌ بخش تماس با ما و پشتیبان آنلاین را در نظر گرفته است که از طریق گزینه‌ی تماس با ما در منو به آن دسترسی دارید. بنابراین، امکان تماس تلفنی در نظر گرفته نشده است؛ ضمناً پشتیبانی، مسئولیت آموزش و تفهیم مطالب را بر عهده ندارد و صرفاً‌ امور فرایندی (مانند مشکلات ثبت‌نام،‌ پرداخت، ورود به حساب کاربری، وضعیت پروژه‌ها و موارد مشابه) را پیگیری می‌کند. از آن‌جا که پشتیبانی،‌ پاسخ پیام‌هایتان را به آدرس ایمیل شما ارسال می‌کند، حتماً مطمئن شوید که ایمیل فعال خود را با دیکته‌ی درست در پروفایل‌تان ثبت کرده‌اید. بدیهی است اگر حرفی خطاب به پشتیبانی دارید،‌ آن را صرفاً در بخش تماس با ما مطرح کنید.

مجموعه سایت مهندسی معدن تمام توان خود را به کار می‌گیرد تا به علم و روش علمی وفادار باشد و به منابع معتبر و مطالعات و تحقیقات علمی و تجربیات متخصصین این حوزه تکیه کند. انتظار ما این است که شما هم به سهم خود، به سخن گفتن دقیق و علمی متعهد باشید تا در کنار هم بتوانیم مسیر رشد و یادگیری را بهتر طی کنیم. رعایت ادب، توجه به اصول نگارشی، فاصله‌ گرفتن از تعصبات بی‌پایه، اشاره به منابع و مراجع (نقل مطالب و حرف‌های دیگران بدون ارجاع به آن‌ها = سرقت) و اجتناب از اظهارنظرهای سریع و ناپخته، از جمله اصولی است که دنبال کنندگان ما هنگام طرح دیدگاه‌های خود لحاظ می‌کنند. تیم پشتیبانی سایت هر زمان تشخیص دهد که حتی یکی از این اصول محقق نشده‌اند، خود را مجاز می‌داند دیدگاه‌های ثبت‌شده را حذف کند.

همه‌ی دوستان در کانال تلگرام هنگام گفتگو با یکدیگر و نیز هنگام تعامل با بخش پشتیبانی، ادب و متانت را در حد کمال رعایت می‌کنند و این ویژگی به فرهنگ جاری جمع ما تبدیل شده است. به همین علت، در صورتی که فرد یا افرادی سطح مطلوب ادب و متانت را در تعامل با سایر عزیزان یا همکاران پشتیبانی رعایت نکنند، پس از نخستین تذکر و در صورت تکرار، این حق را برای خود محفوظ می‌داند که به تشخیص خود و بدون ورود به هرگونه بحث و توضیح بیشتر، اکانت آن فرد را غیرفعال کرده و وی را از گروه اخراج نماید.

در صورتی که فردی اطلاعات کاربری نامتعارف یا نامناسب برای خود انتخاب کند، مجموعه سایت مهندسی معدن این حق را برای خود محفوظ می‌داند که به تشخیص خود، اکانت وی را تا هر زمان که صلاح بداند، تعلیق کند. معیار تشخیص نامتعارف بودن، نظر تیم اجرایی سایت و گروه تلگرام است و شاخص دیگری مورد استناد نخواهد بود.

هر نوع استفاده از بات‌ها، کراولرها و سایر ابزارهای نرم‌افزاری و به طور کلی هر نوع رفتار از عرفِ یک عضو که سیستم امنیتی سایت و گروه تلگرام آن را غیرمفید یا مخرب تشخیص دهد، موجب لغو اشتراک کاربر خواهد شد و مسئولیت هرگونه تبعات بعدی این نوع رفتارها بر عهده‌ی کاربر خواهد بود.

6 image png

اطلاعات کاربری وارد شده صرفا جهت استفاده شما از خدمات سایت خواهد بود؛ و مجموعه سایت مهندسی معدن از ایمیل و شماره ثبت شده جهت ارتباط و اطلاع‌رسانی به شما استفاده خواهد کرد.

اطلاع‌رسانی از طریق ایمیل و پوش نوتیفیکیشن کاملا اختیاری است و از قوانین حریم خصوصی پشتیبانی می‌کند و هر زمان می‌توانید دریافت آن را متوقف کنید.

ما از کوکی‌ها برای بهبود کارکردن شما با سایت و بهبود کیفیت و تولید مطالب جدید استفاده می‌کنیم، این استفاده صرفا فقط برای تیم اجرایی سایت مهندسی معدن خواهد بود و به هیچ وجه در اختیار سایرین قرار گرفته نخواهد شد.

اگر تمایل به حذف حساب‌کاربری خود دارید می‌توانید با پشتیبانی در ارتباط باشید البته توجه داشته باشید اطلاعاتی شامل تراکنش‌‌های مالی و فرم‌های درخواست و قراردادی به دلیل ماهیت سند قانونی برای در مدت زمان اعتبار قانونی نگهداری خواهند شد و پس از آن از دیتابیس حذف می‌گردند.

پیمایش به بالا