Split Engineering HEXAGON Logo

آشنایی با مجموعه نرم افزار مهندسی خردایش – Split Engineering

Split-ConveyorCamTM یک سیستم نظارت مستمر، خودکار و نظارتی برای اندازه ذرات، شکل و رنگ برای هر نوارنقاله یا مکان فیدر استفاده می‌کند.

Split-ShovelCam به طور خودکار تصاویر توده سنگ خرد شده بعد از انفجار را به صورت لحظه‌ای ثبت و پردازش می‌کند.

™Split-TruckCam به طور خودکار تصاویر مواد استخراج شده (ROM) را از کامیون‌های حمل و نقل به صورت لحظه‌ای ثبت و پردازش می‌کند.

Split-Desktop استاندارد نرم‌افزاری مورد تأیید صنعت برای تجزیه و تحلیل دستی و آفلاین دانه‌بندی خردایش درشت‌سنگ توده‌ی سنگی خرد شده است.

سرویس Split-NetSM با استفاده از پرسنل مجرب، تصاویر شما را پردازش می‌کند و گزارش توزیع دانه‌بندی را ارائه می‌دهد.

نرم‌افزار پردازش ابر نقطه Split-FX تجزیه و تحلیل ژئوتکنیکی با استفاده از تکنولوژی‌های مدرن تصویربرداری سه بعدی را فراهم می‌کند.

Split Engineering HEXAGON 1

مدیریت دانه‌بندی سنگ

برای افزایش سودآوری

مهندسی خردایش، اندازه‌گیری‌هایی را برای مدیریت خردایش از انفجار تا آسیاب برای بهبود سود معادن فراهم می‌کند.

خردایش خود را کمی کنید: Split Engineering در ارائه سیستم‌ها و نرم‌افزارهای اندازه‌گیری دانه‌بندی سنگ درشت برای هر مرحله از روند خردایش پیشرو است.

از سال 1997، Split Engineering سیستم‌ها، نرم‌افزار و خدماتی را در سراسر جهان به صنعت معدن ارائه داده است تا اندازه‌گیری و کنترل فرآیند را امکان‌پذیر کنند.

آشنایی با مجموعه مهندسی خردایش

نمایندگی‌های مجموعه مهندسی خردایش

Split Engineering HEXAGON 3

Copyright © 1997 – 2021 Split Engineering LLC. All rights reserved.

پیمایش به بالا

بررسی اجمالی نرم‌افزار و خدمات آن

فرآیند خود را کنترل کنید. خردایش خود را اندازه بگیرید.

چرا باید یک نرم افزار مهندسی خردایش را انتخاب کنید؟

  • کاهش ریسک با راه حل‌های اثبات شده، از سال 1997
  • روشی معتبر از یک رهبر فناوری
  • خدمات محلی توسط نمایندگی‌های باتجربه
  • محصولات، عملیات از معدن تا آسیاب و پیت تا کارخانه را پوشش می‌دهند

 

Split-ShovelCam به طور خودکار تصاویر توده سنگ خرد شده بعد از انفجار را به صورت لحظه‌ای ثبت و پردازش می‌کند.

مزایای اصلی: بازخورد فوری از معدن در مورد عملکرد انفجار ؛ پیش رونده به سمت کارخانه بر اساس آن‌چه که از استخراج می‌آید، همبستگی PSD با نگه‌داری شاول و تصمیمات کنترل فراوری پیشرفته، تنها مکان برای اندازه گیری کانسنگ از مواد استخراج شده

 

Split-TruckCam™ به طور خودکار تصاویر مواد استخراج شده (ROM) را از کامیون‌های حمل و نقل به صورت لحظه‌ای ثبت و پردازش می‌کند.

مزایای اصلی: بازخورد فوری از معدن در مورد عملکرد انفجار؛ پیش رونده به سمت کارخانه بر اساس آن‌چه که از استخراج می‌آید، همبستگی PSD با عملکرد عملیاتی و تصمیمات کنترل فراوری پیشرفته

 

Split-ConveyorCamTM یک سیستم نظارت مستمر، خودکار و نظارتی non-invasive است که از فناوری پردازش تصویر برای اندازه ذرات، شکل و رنگ برای هر نوارنقاله یا مکان فیدر استفاده می‌کند.

مزایای اصلی: بازخورد فوری از خردایش، غربالگری و آسیاب در مدار خردایش. کنترل کیفیت محصولات نهایی سنگ‌دانه‌ها و سنگ آهن.

 

Split-Desktop استاندارد نرم‌افزاری مورد تأیید صنعت برای تجزیه و تحلیل دستی و آفلاین دانه‌بندی خردایش درشت‌سنگ توده‌ی سنگی خرد شده، پدهای لیچ و غیره است.

 

سرویس Split-NetSM با استفاده از پرسنل مجرب، تصاویر شما را پردازش می‌کند و گزارش توزیع دانه‌بندی را ارائه می‌دهد.

 

نرم‌افزار پردازش ابر نقطه Split-FX® تجزیه و تحلیل ژئوتکنیکی با استفاده از تکنولوژی‌های مدرن تصویربرداری سه بعدی را فراهم می‌کند.

 

درباره Hexagon

Hexagon یک رهبر جهانی در زمینه سنسور، نرم‌افزار و راه‌حل‌های اتوماتیک است. ما داده‌ها را برای افزایش کارایی، بهره‌وری و کیفیت در برنامه‌های صنعتی، تولیدی، زیرساختی، ایمنی و حمل و نقل به کار می‌گیریم.

فناوری‌های ما در حال شکل دادن به اکوسیستم‌های شهری و تولیدی هستند تا به طور فزاینده‌ای به یکدیگر متصل و اتومات شوند که اطمینان از آینده‌ای پایدار و مقیاس‌پذیر می‌دهند.

بخش معادن Hexagon با فناوری‌های اثبات شده برای برنامه‌ریزی، عملیات و ایمنی، چالش‌های معدن سطحی و زیرزمینی را حل می‌کند. Hexagon (Nasdaq Stockholm: HEXA B) تقریباً 20،000 کارمند در 50 کشور دارد و فروش خالص آن تقریباً 4.3 میلیارد دلار است. در hexagon.com بیشتر بیاموزید وHexagonAB را دنبال کنید.