ردکردن این

Split-ConveyorCamTM یک سیستم نظارت مستمر، خودکار و نظارتی برای اندازه ذرات، شکل و رنگ برای هر نوارنقاله یا مکان فیدر استفاده می‌کند.

Split-ShovelCam به طور خودکار تصاویر توده سنگ خرد شده بعد از انفجار را به صورت لحظه‌ای ثبت و پردازش می‌کند.

™Split-TruckCam به طور خودکار تصاویر مواد استخراج شده (ROM) را از کامیون‌های حمل و نقل به صورت لحظه‌ای ثبت و پردازش می‌کند.

Split-Desktop استاندارد نرم‌افزاری مورد تأیید صنعت برای تجزیه و تحلیل دستی و آفلاین دانه‌بندی خردایش درشت‌سنگ توده‌ی سنگی خرد شده است.

سرویس Split-NetSM با استفاده از پرسنل مجرب، تصاویر شما را پردازش می‌کند و گزارش توزیع دانه‌بندی را ارائه می‌دهد.

نرم‌افزار پردازش ابر نقطه Split-FX تجزیه و تحلیل ژئوتکنیکی با استفاده از تکنولوژی‌های مدرن تصویربرداری سه بعدی را فراهم می‌کند.

مدیریت دانه‌بندی سنگ

برای افزایش سودآوری

مهندسی خردایش، اندازه‌گیری‌هایی را برای مدیریت خردایش از انفجار تا آسیاب برای بهبود سود معادن فراهم می‌کند.

خردایش خود را کمی کنید: Split Engineering در ارائه سیستم‌ها و نرم‌افزارهای اندازه‌گیری دانه‌بندی سنگ درشت برای هر مرحله از روند خردایش پیشرو است.

از سال 1997، Split Engineering سیستم‌ها، نرم‌افزار و خدماتی را در سراسر جهان به صنعت معدن ارائه داده است تا اندازه‌گیری و کنترل فرآیند را امکان‌پذیر کنند.

آشنایی با مجموعه مهندسی خردایش

Copyright © 1997 – 2021 Split Engineering LLC. All rights reserved.

بررسی اجمالی نرم‌افزار و خدمات آن

فرآیند خود را کنترل کنید. خردایش خود را اندازه بگیرید.

چرا باید یک نرم افزار مهندسی خردایش را انتخاب کنید؟

  • کاهش ریسک با راه حل‌های اثبات شده، از سال 1997
  • روشی معتبر از یک رهبر فناوری
  • خدمات محلی توسط نمایندگی‌های باتجربه
  • محصولات، عملیات از معدن تا آسیاب و پیت تا کارخانه را پوشش می‌دهند

 

Split-ShovelCam به طور خودکار تصاویر توده سنگ خرد شده بعد از انفجار را به صورت لحظه‌ای ثبت و پردازش می‌کند.

مزایای اصلی: بازخورد فوری از معدن در مورد عملکرد انفجار ؛ پیش رونده به سمت کارخانه بر اساس آن‌چه که از استخراج می‌آید، همبستگی PSD با نگه‌داری شاول و تصمیمات کنترل فراوری پیشرفته، تنها مکان برای اندازه گیری کانسنگ از مواد استخراج شده

 

Split-TruckCam™ به طور خودکار تصاویر مواد استخراج شده (ROM) را از کامیون‌های حمل و نقل به صورت لحظه‌ای ثبت و پردازش می‌کند.

مزایای اصلی: بازخورد فوری از معدن در مورد عملکرد انفجار؛ پیش رونده به سمت کارخانه بر اساس آن‌چه که از استخراج می‌آید، همبستگی PSD با عملکرد عملیاتی و تصمیمات کنترل فراوری پیشرفته

 

Split-ConveyorCamTM یک سیستم نظارت مستمر، خودکار و نظارتی non-invasive است که از فناوری پردازش تصویر برای اندازه ذرات، شکل و رنگ برای هر نوارنقاله یا مکان فیدر استفاده می‌کند.

مزایای اصلی: بازخورد فوری از خردایش، غربالگری و آسیاب در مدار خردایش. کنترل کیفیت محصولات نهایی سنگ‌دانه‌ها و سنگ آهن.

 

Split-Desktop استاندارد نرم‌افزاری مورد تأیید صنعت برای تجزیه و تحلیل دستی و آفلاین دانه‌بندی خردایش درشت‌سنگ توده‌ی سنگی خرد شده، پدهای لیچ و غیره است.

 

سرویس Split-NetSM با استفاده از پرسنل مجرب، تصاویر شما را پردازش می‌کند و گزارش توزیع دانه‌بندی را ارائه می‌دهد.

 

نرم‌افزار پردازش ابر نقطه Split-FX® تجزیه و تحلیل ژئوتکنیکی با استفاده از تکنولوژی‌های مدرن تصویربرداری سه بعدی را فراهم می‌کند.

 

درباره Hexagon

Hexagon یک رهبر جهانی در زمینه سنسور، نرم‌افزار و راه‌حل‌های اتوماتیک است. ما داده‌ها را برای افزایش کارایی، بهره‌وری و کیفیت در برنامه‌های صنعتی، تولیدی، زیرساختی، ایمنی و حمل و نقل به کار می‌گیریم.

فناوری‌های ما در حال شکل دادن به اکوسیستم‌های شهری و تولیدی هستند تا به طور فزاینده‌ای به یکدیگر متصل و اتومات شوند که اطمینان از آینده‌ای پایدار و مقیاس‌پذیر می‌دهند.

بخش معادن Hexagon با فناوری‌های اثبات شده برای برنامه‌ریزی، عملیات و ایمنی، چالش‌های معدن سطحی و زیرزمینی را حل می‌کند. Hexagon (Nasdaq Stockholm: HEXA B) تقریباً 20،000 کارمند در 50 کشور دارد و فروش خالص آن تقریباً 4.3 میلیارد دلار است. در hexagon.com بیشتر بیاموزید وHexagonAB را دنبال کنید.

عضویت

 ورود به حساب کاربری

با استفاده از این وب سایت، شما موافقت می‌کنید برای ارائه تجربه دلنشین‌تر برای شما از کوکی‌ها استفاده نماییم
این شامل اطلاعات خصوصی شما نخواهد بود