نرم‌افزار مدل‌سازی منابع Datamine برای تولید مدل‌های زمین‌شناسی دقیق و قابل اعتماد برای معادن بزرگ و کوچک برای انواع محصولات و انواع ذخایر استفاده می‌شود. محصولات شاخص Datamine که با الگوریتم‌های اثبات شده توسعه یافته‌اند و طی 30 سال تصحیح شده‌اند، استاندارد صنعت را تعیین کرده‌اند. سیستم‌های نرم‌افزاری مدل‌سازی منابع Datamine که توسط کمپانی‌های معدنی بزرگ دنیا و شرکت‌های مشاوره‌ای برای گزارش عمومی منابع و ذخایر استفاده می‌شوند، در سطح جهانی قوی، قابل اعتماد و قابل اطمینان هستند.

زمین آمار پیشرفته

مدل‌سازی و ارزیابی

ارزیابی منابع معدنی

طراحی و برنامه‌ریزی زغالسنگ

مدل‌سازی و ارزیابی ذخیره

کنترل کننده کانسنگ و اختلاط

Supervisor

زمین آمار پیشرفته

این نرم‌افزار توسط زمین‌شناسان و برای زمین‌شناسان ساخته شده است. Supervisor به حل مسائل عملی زمین شناسی در کمترین زمان ممکن کمک می‌کند. میلیاردها دلار در پروژه‌ها بر اساس ارزیابی ذخایر سرمایه‌گذاری می‌شود. داده‌های اشتباه و یا نامعتبر نتایج غیرقابل اطمینانی را ایجاد می‌کنند که پیامدهای اقتصادی چشمگیری را در صنایع پایین دستی دارند. Supervisor هر آنچه برای بهینه‌سازی ارزیابی ذخایر خود نیاز دارید را فراهم می‌کند.

Studio RM

ارزیابی منابع و ذخیره

این نرم افزار، ابزار پیشروی صنعتی Datamine برای ارزیابی منابع و ذخیره با سابقه‌ی اثبات شده بیش از 30 سال در این صنعت است. Studio RM با رابط کاربری مبتنی بر فعالیت‌های کاربر و قابلیت‌های مدل‌سازی چند پارامتری قابل اعتماد، حتی قدرتمندتر و آسان‌تر از نسخه‌های قبلی است. از Studio RM برای ارائه یکپارچه اطلاعات منابع و ذخیره به صورت با کیفیت، دقیق و اطمینان مورد نیاز زمین‌شناسان، مهندسان معدن، مدیران، سرمایه گذاران و سایر کاربران پایین دستی استفاده کنید.

Enhanced Estimation

ارزیابی منابع معدنی

Enhanced Estimation یک ماژول الحاقی به Studio RM است که مجموعه‌ای جامع از الگوریتم‌های اثبات شده را برای آمار و تخمین قابل اعتماد عیار ارائه می‌دهد. توزیع، اندازه، قابلیت اطمینان و در نتیجه ارزش منابع و ذخایر خود را با جزئیات درک کنید.

MineScape

طراحی و برنامه‌ریزی - زغال‌سنگ

MineScape مجموعه ای از نرم‌افزارهای یکپارچه برای ذخایر زغال‌سنگ و فلزدار در عملیات استخراج روباز و زیرزمینی است. این نرم‌افزار، مدل‌سازی گسترده زمین‌شناسی و قابلیت طراحی معدن را ارائه می‌دهد که می‌تواند با توجه به نیازهای سایت معدن شخصی شما خصوصی سازی شود.

Strat3D

مدل‌سازی و ارزیابی ذخیره

با Strat3D یک تغییر در مدل‌سازی ذخایر لایه‌ای را تجربه کنید، رابط کاربری مبتنی بر گردش کار آن، متناسب با نیازهای زغال‌سنگ، بوکسیت و دیگر رسوبات لایه‌ای است. Strat3D مدل‌های بلوکی لایه‌ای منشوری سه بعدی واقعی را ایجاد می‌کند که نمایش بسیار دقیق ساختار آمیخته با quality، عیار، آلاینده، باطله و سایر اطلاعات را ارائه می‌دهد.

Ore Controller

کنترل کننده کانسنگ و اختلاط

Ore Controller یک سیستم هوشمند کنترل کانسنگ است که به طور یکپارچه در عملیات و فرآیندهای موجود در معدن شما قرار می‌گیرد. صرف نظر از محصولاتی که در حال استخراج هستید، ارزش هر بار کانسنگ بارگیری شده می‌تواند به 10000 دلار برسد. بسیار مهم است که هر دامپتراک برای به حداکثر رساندن بازیابی و به حداقل رساندن اختلاط سنگ معدن با باطله، به مکان مناسب برود. سیستم کنترل عیار شما آخرین فرصت را برای تصمیم‌گیری درست در مورد ماده بارگیری شده فراهم می‌کند.