با استفاده از ابزارهای اتوماسیون و بهینه‌سازی پیشرو در جهان Datamine در تمام مراحل برنامه‌ریزی معدن خود، بهترین برنامه ممکن را در زمان رکورد ارائه دهید. دیتاماین طیف کاملی از برنامه‌های کاربردی معادن روباز را از بهینه‌سازی استراتژیک بلند مدت، طراحی معدن روباز و تولید ذخیره تا مقصد کوتاه مدت مواد و برنامه‌ریزی تجهیزات عملیاتی فراهم می‌کند. این ادغام تضمین می‌کند که برنامه‌های استراتژیک قوی در زمین قابل اجرا هستند. با انیمیشن‌های قدرتمند و طیف وسیعی از فرمت‌های خروجی تصویری و عددی دیگر، طرح‌های برقراری ارتباط در سراسر سازمان شما بسیار راحت است

بهینه‌سازی استراتژیک

برنامه‌ریزی استراتژیک

طراحی و برنامه‌ریزی موادمعدنی

طراحی و برنامه‌ریزی زغالسنگ

تجزیه و تحلیل جزئیات بارگیری

حفاری و آتشکاری

نقشه‌برداری

Studio NPVS

بهینه‌سازی پیت و برنامه‌ریزی استراتژیک

یک سیستم کاملا استراتژیک برنامه‌ریزی معدن روباز با قابلیت‌های مختلف از بهینه‌سازی پیت، تولید پوش‌بک، بهینه‌سازی عیار حد، زمان‌بندی، بهینه‌سازی حمل و نقل و مدیریت انباشتگاه را فراهم می‌کند.

Summit SOPP

بهینه‌سازی استراتژیک

اطمینان در تخصیص سرمایه‌گذاری اولیه و برنامه‌های استراتژیک بلند مدت را بهبود ببخشید. با SUMMIT SOPP مهندسان معدن می‌توانند با انجام هزاران سناریو حساسیت، به سرعت عوامل ارزش اصلی در یک ناحیه غیرقطعی را ارزیابی کنند. قابلیت‌های شبیه‌سازی این ماژول، درک و بینشی را در مورد احتمال دستیابی به نتایج اقتصادی تعیین شده و درامدهای معدن ارائه می‌دهند.

Studio OP

طراحی پیت و برنامه‌ریزی

Studio OP یک پکیج طراحی و برنامه‌ریزی کامل برای برنامه‌ریزی میان مدت و کوتاه مدت معادن روباز است. با داشتن محیطی کاملاً بصری و تعاملی، طراحی پیت‌ها، دامپ‌های باطله، آماده‌سازی ذخیره و برنامه ریزی تولید را کاملا آسان و راحت می‌کند. این سیستم شامل رویه‌های بهینه‌سازی پیشرفته برای دستیابی به نتایج مالی مطلوب یا مشخصات ترکیب محصول با حداقل مداخله دستی می‌‌باشد.

MineScape

طراحی و برنامه‌ریزی - زغال‌سنگ

MineScape مجموعه ای از نرم‌افزارهای یکپارچه برای ذخایر زغال‌سنگ و فلزدار در عملیات استخراج روباز و زیرزمینی است. این نرم‌افزار، مدل‌سازی گسترده زمین‌شناسی و قابلیت طراحی معدن را ارائه می‌دهد که می‌تواند با توجه به نیازهای سایت معدن شخصی شما خصوصی سازی شود.

3D-Dig

تجزیه و تحلیل دقیق گودبرداری

فناوری منحصر به فرد این نرم‌افزار با انجام یک شبیه‌سازی دقیق از روند حفر برای عملیات حفاری گودبرداری برای Dragline، دامپتراک/ شاول و بولدوزر طرح‌ها و برنامه‌های کوتاه مدت معدن را تأیید می‌کنند.

DataBlast

حفاری و آتشکاری معادن روباز

این نرم‌افزار یک سیستم چند کاربره است که کل فرآیند حفاری و انفجار را از طراحی تا عملیات میدانی پوشش می‌دهد. قابلیت انتقال الکترونیکی داده‌ها، پاسخ به تغییرات در لحظه، و ایجاد گزارش‌های اصلاحی از دیگر ویژگی‌های آن می‌باشد. روندها را شناسایی کرده و عملکرد انفجار را با گذشت زمان بهبود ببخشید.

Studio Survey

نقشه‌برداری معادن روباز

Studio Survey یک راه حل نرم‌افزاری است که منحصراً برای نیازهای نقشه‌برداران معادن روباز طراحی شده است. این یک ماژول در داخل یک نرم‌افزار پیچیده نیست، بلکه خودش یک محصول اختصاصی است که پردازش فعالیت‌های روزانه نقشه‌برداری در عملیات استخراج هر نوع محصولی را ساده ‌سازی می‌کند و به کارایی آن می‌افزاید.