مجموعه کامل مدیریت داده‌های زمین‌شناسی ما، سیستمی مقیاس‌پذیر را ارائه می‌دهد که به راحتی ملزومات مدیریت داده‌های محلی، منطقه‌ای و جهانی را با یک مسیر حسابرسی کامل و قابل اعتماد در اختیار شما قرار می‌دهد. با استفاده از ماژول‌ها و راه‌حل‌های قابل برنامه‌ریزی که کاملاً متناسب با نیازهای هر پروژه یا معدن طراحی شده‌اند، کارآمدترین و ایمن‌ترین سیستم مدیریت داده در صنعت را ارائه می‌دهد.

فتوگرامتری

سیستم لاگینگ حفاری

مدیریت داده‌های زمین‌شناسی

نقشه‌برداری پیشرفته سه‌بعدی

نقشه‌برداری سطح زمین

 

پیگیری و مدیریت مغزه

Datamine PixPro

Datamine PixPro  که به منظور ارائه بینش سریع مبتنی بر داده طراحی شده است، کارآمدترین، پایدارترین و مقرون به صرفه‌ترین راه حل را ارائه می‌دهد. به راحتی با Sirovision ،Studio Survey و سایر محصولات Datamine ادغام می‌شود.

DHLogger

وقتی انعطاف پذیری و دقت مهم باشد – DHLogger مانند یک نرم‌افزار چند منظوره برای تمام نیازهای شما در مدیریت گمانه از جمله برنامه‌ریزی، لاگینگ، مشاهده و مدیریت تمام داده‌های مربوط به گمانه به صورت مستقیم در محل کار می‌باشد. این یک برنامه در دسترس در نرم‌افزار Fusion است و اطمینان می‌دهد که تمام داده‌های شما به صورت ایمن در یک پایگاه داده امن ذخیره می‌شود که می‌تواند متناسب با هر پروژه پیکربندی شود.

Fusion

Fusion عالی‌ترین نرم‌افزار مخزن داده با الگوهای کاملاً قابل تنظیم است که تمام داده‌های زمین‌شناسی، ژئوتکنیکی، ژئوفیزیکی، ژئوشیمیایی، نقشه‌برداری گمانه، نقشه‌برداری، QAQC و داده‌های نمونه را ثبت می‌کند. برای کنترل فرآیند و ذخیره ایمن داده‌ها، با یک سیستم مدیریت مدرن از مجموعه داده‌های خود محافظت کنید. محصولات فرعی Fusion که مجموعه مدیریت داده‌های زمین‌شناسی را تشکیل می‌دهند DHLogger ،Sample Station MineMapper 3D و سیستم مدیریت اطلاعات آزمایشگاهی (LIMS) هستند.

MineMapper 3D

به رخ کشیدن تصویرسازی سه بعدی پیشرفته –  MineMapper 3D ترسیم ویژگی‌های علوم زمین در تمام محیط‌های استخراج را تسهیل می‌کند. اکنون زمین شناسان می‌توانند با استفاده از نقشه‌برداری‌ها در عملیات روباز و زیرزمینی، ویژگی‌های معدن را با دقت و سرعتی بی نظیر در MineMapper 3D در محل کار ترسیم کنند. سپس این داده‌های ترسیم شده می‌توانند به طور موثری برای تسهیل سیستم‌های برنامه‌ریزی و مدل‌سازی معدن استفاده شوند.

Studio Mapper

Studio Mapper، همراه با Studio RM، تنها نرم‌افزار یکپارچه نقشه‌برداری معدن و مدل‌سازی ساختاری است که در یک سیستم عامل با یک تجربه کاربری ثابت ارائه می‌شود. Studio Mapper  که برای هر دو دستگاه لمسی و دسکتاپ طراحی شده است، داده‌های میدانی را در یک پایگاه داده مدیریت شده اما انعطاف‌پذیر ذخیره می‌کند که ثبت، ذخیره‌سازی، اشتراک و پردازش داده‌ها را امکان پذیر می‌کند.

Core Shed Manager

LIMS که به طور خاص توسط متخصصان صنعت توسعه یافته است، با اتوماسیون فرایندهای آزمایشگاهی سایت معدن، مدیریت گردش کار را تسهیل می‌کند. ما می‌دانیم که فرایندهای آزمایشگاهی معدن با وجود زمان‌های طولانی چرخش نمونه، شانس بالای عدم دقت و همچنین فرایندهای مدیریت گردش کار مختل شده، می‌تواند پتانسیل بالایی برای آسیب و خطا داشته باشد.LIMS با اتوماسیون فرایندهای آزمایشگاهی و ادغام یکپارچه تجهیزات معدن در ماژول به کاهش زمان چرخش نمونه و بهبود دقت نتیجه کمک می‌کند. اکثر مقیاس‌ها با استفاده از ماژول پیکربندی / تجزیه داخلی به طور کامل پشتیبانی می‌شوند.