ردکردن این

طیف گسترده‌ی محصولات ما می‌تواند شما را از ارزیابی زمین برای دستیابی به نتیجه از طریق حفاری و مدل‌سازی اولیه منابع سرمایه‌های معدنی شما دور کند. بهره‌وری خود را با ابزار پیشرفته که به طور مداوم در حال توسعه هستند، افزایش دهید تا اطمینان حاصل کنید که همیشه خواسته‌های همیشه در حال تغییر صنعت اکتشاف را برآورده می‌کند.

ArcGIS Pro

MapInfo

مدل‌سازی

Discover for ArcGIS Pro

GIS اکتشاف

Discover for ArcGIS Pro به طور یکپارچه تمام داده‌های استخراج و اکتشاف شما را به پلتفرم ArcGIS Pro می‌آورد. گزارش‌های کیفی و نمایش گمانه‌ها را به صورت سه بعدی ایجاد و مدیریت کنید. داده‌های خود را به صورت یکپارچه از یک فضای دو بعدی به یک محیط سه بعدی انتقال دهید. نتایج کارهای خود را با استفاده از قابلیت ArcGIS Po’s world-class online در سازمان خود و یا به صورت عمومی به اشتراک بگذارید.

MapInfo Discover

GIS اکتشاف

نرم افزار اکتشافی MapInfo Discover مجموعه ای یکپارچه از ابزارها برای گرد هم آوردن، تصویرسازی، تجزیه و تحلیل و ترسیم نقشه از داده های دوبعدی و سه بعدی داده‌های مکانی علوم زمین است.

Studio EM

تفسیر، تجزیه و تحلیل زمین‌شناسی

Studio EM متناسب با پاسخگویی به نیازهای زمین شناسان اکتشافی ساخته شده است. با بهره‌گیری از فناوری پایه‌ی بسیار موفق نرم‌افزارهای سری Studio که متعلق به Datamine است، Studio EM دارای قابلیت‌هایی شامل ویرایش نقطه ای و رشته‌ای، ایجاد wireframe، مدل‌سازی بلوکی اولیه، عملکرد تخمین می‌باشد و همچنین توانایی متصل شدن به پایگاه داده های گمانه‌های موجود به صورت پویا مانند MapInfo Discover GIS را دارد.

عضویت

 ورود به حساب کاربری

با استفاده از این وب سایت، شما موافقت می‌کنید برای ارائه تجربه دلنشین‌تر برای شما از کوکی‌ها استفاده نماییم
این شامل اطلاعات خصوصی شما نخواهد بود